Co ukrywają? Poznaj tajemnice gwiazd

Madonna spotykające się z byłym mężem Whitney Houston i Cher na randce z Tomem Cruisem? Wszystko jest możliwe w świecie show biznesu. Zdradzamy tajemnice gwiazd.

Cher

We wczesnych latach 90-tych, kiedy Tom Cruise był jeszcze mało znanym początkującym aktorem, Cher była u szczytu swojej kariery. To w tym czasie młody aktor i piosenkarka mieli ze sobą romans. Cruise nigdy nie wspomina o tym czy i co łączyło go z Cher. Piosenkarka w 2008 roku w programie Oprah Winfrey opowiedziała o romansie z Cruisem, którego opisała jako bardzo nieśmiałego chłopca.

Głośne zdjęcie Michaela Jacksona z dzieckiem, które pokazał w oknie hotelu w Berlinie Głośne zdjęcie Michaela Jacksona z dzieckiem, które pokazał w oknie hotelu w Berlinie Fot. TOBIAS SCHWARZ REUTERS

Michael Jackson

Media wciąż spekulują, kto jest biologiczną matką Blanketa, najmłodszego syna Micheal Jackson. Niektóre z plotek głoszą, że jest to Norweżka pracująca jako technik dentystyczny. Według innych plotkarskich źródeł matką Blanketa jest kobieta o imieniu Helena, która otrzymała 20 tys. dolarów za urodzenia i oddanie dziecka Jacksonowi.

Russell Brand

Dziennikarz, komediant, obecny mąż Kate Perry, uwielbia opowiadać o swoich miłosnych podbojach. W jednym z wywiadów opowiedział o swoim romansie z Kate Moss. Podobno Moss kilka lat temu przyszła na jego komediowy show i przez cały czas się do niego uśmiechała. Według  Russella to Moss wysłała do niego sms-a o treści: masz ochotę się umówić? Russell Brand utrzymuje, że spędził z modelka szalone i upojne noce. Kate Moss  nie potwierdza tych plotek i nigdy nie wspomina o seksualnej przygodzie z Russellem.

Fergie

Gwiazdy nie często opowiadają o miłościach z młodości. Zrobiła to jednak Fergie, które zdradziła, że zanim zaczęła występować z The Black Eyed Peas spotykała się z Justinem Timberlakem.

Madonna

Bobby Brown znany w latach 90. pieśniarz R&B, były mąż Whitney Houston, imprezowicz i babiarz pochwalił się niedawno, że u szczytu sławy spał z przynajmniej połową liczących się kobiet w show biznesie. Bobby Brown utrzymuje, że wśród jego kochanek znalazła się m.in.  Madonna.

Nicole Richie

Przez wiele lat Nicole niechętnie opowiadała o swoich biologicznych rodzicach. Adoptowana córka Lionelem Richie dopiero od niedawna otwarcie mówi, że jej biologicznymi rodzicami są były członek zespołu grającego z Lionelem Richie - Peter Escovedo oraz asystentka Lionela. Nicole w wieku trzech lat została nieformalnie adoptowana przez Lionela Richie i jego żonę Brendę Harvey-Richie. Sześć lat później adopcja została sformalizowana. Nicole do tej pory utrzymuje kontakty z biologiczną matką. Jej ojcem chrzestnym był Michael Jackson.

Rihanna

Wydaje się to mało prawdopodobne, ale w 2007 Rihanna spotykała się z aktorem Shia LaBeouf, który rozgłos zdobył grając Sama Witwicky w filmie Transformers i dzięki roli w obrazie Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Jednak, jak wyznał młody aktor, po kilku randkach znajomość z Barbadoską skończyła się. Podobno nie było chemii.

Paris Hilton

Niegdyś Paris Hilton i Nicole Richie były nierozłącznymi przyjaciółkami. Ich przyjaźń rozpadła się nagle w 2006 roku. Od tego czasu dziewczyny nie utrzymują ze sobą kontaktu i unikają się na oficjalnych imprezach. Nie znamy powodów rozpadu ich przyjaźni. Plotkarskie media podejrzewają, że Paris obraziła się śmiertelnie na Nicole, kiedy ta na jednej z imprez pokazała znajomym seks-kasety z udziałem Paris.

Więcej o: