Jennifer Aniston. Najgorętsza kobieta świata

Gwiazda Hollywood, Jennifer Aniston, została doceniona przez amerykańskim mężczyzn. 42-letnią aktorka otrzyma nagrodę Decade of Hotness dla jednej z "najgorętszych" kobiet na świecie, przyznawaną przez widzów stacji Spike TV.
Jennifer Aniston Jennifer Aniston REUTERS/MARIO ANZUONI

Jennifer Aniston

"Decade of Hotness to przyznawany przez mężczyzn najwyższy wyraz uznania dla kobiety, której nigdy nie mamy dość" - oświadczył Casey Patterson, wiceprezes skierowanej do męskiej widowni telewizji Spike TV.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston AP

Jennifer Aniston

Aniston, która w swoim najnowszym filmie Szefowie wrogowie pokazuje się topless, ma zamiar odebrać to wyróżnienie osobiście podczas gali Guys Choice Awards zaplanowanej na 10 czerwca.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston AP

Jennifer Aniston

Obecnie za pośrednictwem strony internetowej Spike TV trwa internetowe głosowanie w innych kategoriach nagród Guys Choice Awards.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Fot. lula.pl

Jennifer Aniston

29 lipca 2000 roku Aniston poślubiła aktora Brada Pitta. W październiku 2005 roku rozwiedli się. Do dnia dzisiejszego spekuluje się na temat ich rozstania, jako główną przyczynę podaje się romans Pitta z Angeliną Jolie w trakcie prac do filmu Mr. & Mrs. Smith. Choć Pitt zapewnia, że nigdy nie zdradzał byłej żony i związek z Jolie rozpoczął po rozstaniu z Aniston, Jolie przyznaje sie otwarcie do romansu.

Jennifer Aniston Lolavie Jennifer Aniston Lolavie Fot. Mat. promocyjne

Jennifer Aniston

W roku 2009 Amerykański magazyn "Details" opublikował  listę najseksowniejszych kobiet Hollywood. Jennifer znalazła się na pierwszy miejscu!

Więcej o: