Młodsze siostry wielkich gwiazd

Zachwycają i szturmem zdobywają świat show-biznesu. Młodsze siostry wielkich gwiazd. Poznaj kobiety, których największą rywalką jest... młodsza siostra.

Pippa i Kate Middleton

Przed ślubem Kate Middleton media w ogóle nie interesowały się młodsza siostrą księżnej Cambridge. Sytuacja zmieniła się diametralnie, kiedy Pippa Middleton - dwa lata młodsza od Kate - pojawiła się w roli druhny na ślubie starszej siostry. Nie tylko rewelacyjnie prezentowała się w sukience z domu mody Alexandra McQueena, ale swoim urokiem przyćmiła gwiazdę dnia czyli pannę młodą. Podobno sama królowa Elżbieta II skomentowała, że nie podoba jej się uwaga mediów skupiona na Pippie Middleton. Dzisiaj media bardziej są zainteresowane życiem i figurą Pippy niż kolejami losu księżnej Cambridge. Na fotografii siostry Middleton podczas wakacji na Ibizie.

Cara and Poppy Delevingne

Poppy Delevinge (na zdjęciu) od ósmego roku życia pracuje jako modelka. Zanim została ''ambasadorką'' Chanel współpracowała z takimi domami mody jak: Anya Hindmarch, Burberry. Brała udział w kampanii reklamowej Mango. Podczas pokazów projektanci zabiegają o to, aby to Poppy prezentował ich kolekcje. Od niedawna jej jedną z największych rywalek jest...młodsza siostra Cara.

Cara and Poppy Delevingne

Cara Delevingne dzięki starszej siostrze miała ułatwione wejście do świata modelingu. Karierę zaczynała jako modelka internetowego sklepu asos.com, pojawiła się we włoskim wydaniu magazynu ''Vogue''. Cara ma zaledwie 18 lat, a już należy do rodziny Burberry. Jest twarzą kampanii reklamowej promującej kolekcję wiosna/lato 2011 (na zdjęciu).

Elle and Dakota Fanning

Dakota ma 17 lat, debiutowała w takich serialach jak: Ostry dyżur,  Ally McBeal. Ważnym momentem okazał się dla niej rok 2001, kiedy zagrała jedną z głównych ról w filmie Sam (I am Sam). Rola przyniosła jej sporą popularność, uznanie w oczach krytyków i kolejne propozycje. Od tamtego czasu zagrała w wielu produkcjach u boku największych gwiazd Hollywood, jest jedną z najbogatszych Gwiazd Poniżej 21. roku życia. Jednak ostatnimi miesiącami media coraz częściej zachwycają się jej młodsza, trzynastoletnią siostrą Elle. Kiedy Elle zagrała główną rolę w filmie Sofii Coppolli ''Somewhere'' (pol. Między miejscami) krytycy okrzyknęli ją wschodząca gwiazdą kina. Kolejne obrazy, w których zobaczymy Elle to m.in: Super 8, We Bought a Zoo.

Elizabeth i Mary-Kate & Ashley Olsen

Do tej pory to bliźniaczki Mary-Kate & Ashley Olsen królowały na przyjęciach i w kolorowej prasie. Jednak słynne bliźniaczki coraz częściej muszą się dzielić blaskiem fleszy ze swoją młodszą, 22-letnia siostrę Elizabeth (na zdjęciu). Elizabeth Marie "Lizzie" Olsen (ur. 16 lutego 1989 r.) to aktorka, absolwentka słynnej szkoły Tisch School of Arts. Wystąpiła w filmie Martha Marcy May Marlene, a krytycy przychylnie wypowiedzieli się na temat jej umiejętności aktorskich.

Georgia May i Elizabeth Jagger

27-letnia modelka Elizabeth ''Lizzy'' Jagger pojawiła się na okładce amerykańskiego ''Playboy'a'', ale coraz częściej to jej młodsza siostra wzbudza większe zainteresowanie mediów. 19-letnia Georgia May jest też częściej porównywana do matki. W branży mówi się, że Goergia jest taka sama jak jej matka Jerry Hall: naturalna, zmysłowa, przepiękna i z głową do interesów. Georgia reklamuje najnowszą linię dżinsów marki Hudson. Georgia od kilku sezonów jest nie tylko twarzą firmy, ale promuję swoją linię dżinsów.

Więcej o: