Bardzo kobiece muzyczne premiery

W naszej galerii wokalistki zarówno z Polski jak i zagranicy. Zobacz kto ma szanse na hit tego lata.

Jennifer Lopez

Najnowszy album Jennifer Lopez zatytułowany Love uzyskał w Polsce status Złotej Płyty zaledwie pięć dni po premierze. Płyta jurorki amerykańskiej edycji programu Idol sprzedała się już w Polsce w ponad 10 tysiącach egzemplarzy. Warto zaznaczyć, że ponad połowę tego wyniku stanowi sprzedaż elektroniczna. Klip nakręcono w Meksyku na terytorium Majów. Wideo zainspirowane zostało lokalna legendą o wężu pełzającym wokół piramid.

Jennifer Lopez

Printscreen teledysku Beyonce - Freakum Dress Printscreen teledysku Beyonce - Freakum Dress Printscreen teledysku Beyonce - Freakum Dress

Beyonce

Beyonce ogłosiła datę premiery swojej nowej studyjnej płyty. Album zatytułowany 4 ukaże się dokładnie 27 czerwca a promuje go singiel Run The World (Girls), któremu towarzyszy teledysk w reżyserii Francisa Lawrence'a. W teledysku ma na sobie aż siedem kreacji od znanych projektantów. Zdaniem znawców mody, ten utwór to prawdziwy modowy maraton.

Beyonce

Lady Gaga

Piotr Metz w tygodniku Wprost podkreśla, że najnowszy krążek Gagi to swobodna wycieczka do lat 80 - I to w wielu wymiarach - od stadionowego rocka Bon Jovi, przez latino i sekcję dętą a'la Phil Collins, aż po tzw. gotyk. Wszystko z przymrużeniem oka, przemielone przez maszynkę Gagi w charakterystyczny dla niej kreatywny sposób. [...] Gaga czerpie inspirację z tej samej epoki co Friendly Fires, choć w inny sposób. Nic dziwnego, ten okres stworzył muzykę pop" - pisze.

Lady Gaga

Pati Yang

Czwarty album Pati Yang to prawdziwa rewolucja - muzyczna i osobista. Album Wires And Sparks ukazał się 17 maja. To jej pierwszy krążek od czasu debiutu, który nagrała w Polsce. Płytę promuje singiel Near to God.

Pati Yang

Edyta Bartosiewicz Edyta Bartosiewicz FORUM/Krzysztof Jarosz

Edyta Bartosiewicz

Jak na artystkę, która na swój na najnowszy krążek każe czekać fanom przeszło dekadę (jej ostatni album "Wodospady" ukazał się w 1998 r., premiera nowego "Tam, dokąd zmierzasz" wciąż jest przesuwana) to nietypowa piosenka. Jej premiera odbyła się 19 maja i nosi tytuł "Witaj w moim świecie". Napisana została do najnowszego filmu wytwórni Walta Disneya "Kubuś Puchatek i Przyjaciele".

Edyta Bartosiewicz

z z Kayah

Kayah

Od miesiąca w sieci można kupić utwór Za późno, na ten premierę fani czekali od czerwca 2009 roku. Utwór powstał ponad dwa lata temu, artystka nie widziała wówczas miejsca dla tej przebojowej  piosenki na refleksyjnej Skale. Aktualnie Kayah pracuje nad swoim recitalem w Sopocie, gdzie wystąpi z baletem Eugoroli i muzycznymi gośćmi: Royal Quartet, Marcinem Wyrostkiem, Piotrem Cugowskim i cygańskim zespołem z Bukaresztu. W Opolu wystąpi w jubileuszowym koncercie z okazji 70 urodzin Ewy Demarczyk.

Kayah

Więcej o: