Gromadka dzieci: moda czy świadomy wybór?

Hollywood baby boom - tak mówimy o gwiazdach, które obok imponującej kariery realizują się jako matki i z dumą prezentują ciążowe brzuchy na czerwonym dywanie. Wiele z nich bardzo świadomie decyduje się na wielodzietną rodzinę. W Hollywood jest coraz więcej rodzin z gromadką dzieci. Poznaj gwiazdy, które urodziły więcej niż dwójkę dzieci!
Angelina Jolie z dziećmi Angelina Jolie z dziećmi REUTERS/ISSEI KATO

Angelina Jolie

Aktorka, która niegdyś wcieliła się w rolę Lary Craft swoje macierzyństwo rozpoczęła od adopcji. Jej pierwszy adoptowany syn to Maddox (ur. 2001). Z czasem do Maddoxa dołączyła kolejna dwójka. Angelina adoptowała Paxa (ur. 2003) oraz Zaharę (ur. 2005). Jolie wraz ze swoim partnerem Bradem Pittem ma trójkę biologicznych dzieci: córkę Shiloh (ur. 2006) oraz bliźniaki Knoxa i Vivienne. Jolie za każdym razem, kiedy dziennikarza pytają ją czy zamierza mieć jeszcze więcej dzieci odpowiada twierdząco. Jak widać szóstka to wciąż mało!

<b>Demi Moore</b><br>
Moore to mama aż trzech córek. Wszystkie są jej najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza z nich (na zdjęciu) Rumer ma dzisiaj 22 lata. Dziewczyna nie odziedziczyła urody po matce, za to jest bardzo podobna do swojego ojca, Bruca Willisa
Demi Moore
Moore to mama aż trzech córek. Wszystkie są jej najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza z nich (na zdjęciu) Rumer ma dzisiaj 22 lata. Dziewczyna nie odziedziczyła urody po matce, za to jest bardzo podobna do swojego ojca, Bruca Willisa Fot. Albert L. Ortega / PR Photos Albert L. Ortega / PR Photos

Demi Moore

Demi Moore to nie tylko świetna aktorka. Demi zapoczątkowała modę na pozowanie z brzuszkiem. W 1991 roku jako pierwsza odważyła się pozować nago w ciąży. Doskonałe, kultowe zdjęcie Annie Leibovitz z ciężarną Demi Moore pojawiło się na okładce magazynu Vanity Fair i w tamtych czasach wywołało niemałe poruszenie. Dzisiaj druga córka aktorki, Scout LaRue ma 20 lat. Wcześniej Demi urodziła pierwszą córkę Rumer (ur. 1988), a w roku 1994 przyszła na świat jej trzecia córka Tallulah. Wszystkie dziewczyny są córkami Bruce'a Willisa.

Claudia Schiffer i jej syn Casper Claudia Schiffer i jej syn Casper Claudia Schiffer fot. EAST NEWS

Claudia Schiffer

Modelka, muza Karla Lagerfelda w zeszłym roku, w wieku 39 lat, urodziła swoje trzecie dziecko. Z ciążowym brzuszkiem pojawiła się na okładce niemieckiego, wydania magazynu Vogue. Gromadka Schiffer to: siedmioletni Casper, sześcioletnia Clementina i roczna Cosima Violet.

Julia Roberts

Julia Roberts długo interesowała się tylko karierą. Dopiero po 30-tce odezwały się w niej uczucia macierzyńskie. W 2004 roku podczas kręcenia filmu Closer aktorka była w ciąży z bliźniakami. Aby ukryć rosnący brzuszek operatorzy musieli się nieźle napracować, aby filmować Roberts tak, aby nie było widać ciąży. Aktora w 2004 roku urodziła bliźniaków: Hazel Patricia i Phinnaeus Finn, a trzy lata później na świecie pojawił się jej syn Henry Daniel. Dzisiaj Roberts zapewnia, że nic nie jest dla niej tak ważne jak macierzyństwo.

Heidi Klum

Modelka, aktorka, żona Seala. Heide urodziła czwórkę dzieci i jest żywym dowodem na to, że nawet po czterech ciążach można wrócić do szczupłej i zgrabnej sylwetki. Heidi jest matką Leni (ur. 2004), Henrego (ur. 2005), Johana (ur. 2006). Jej ostatnie dziecko to urodzona w 2009 r. córka Lou Sulola.

Victoria Beckham Victoria Beckham London Entertainment / Splash/Eastnews

Victoria Beckham

Victoria już wiele lat temu zarzuciła karierę piosenkarki. W jednym w wywiadów szczerze przyznała, że nie lubi i nie umie śpiewać. W zamian zajęła się projektowanie mody i macierzyństwem. Za kilka tygodni na świat przyjdzie jej córeczka. Będzie to czwarte dziecko Victorii i jej męża Davida. Do tej pory Victoria jest mamą trzech chłopców. To Brooklyn (ur.1999), Romeo (ur.2002) i Cruz (ur.2005).

Tori Spelling

Tori porzuciła karierę zawodową na rzecz macierzyństwa. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka. Jest już mamą chłopca (trzyletni Liam), dziewczynki (dwuletnia Stella). Podobno aktorka wraz z mężem nie chcą poznać płci trzeciego potomka.

Celine Dion

Kanadyjska piosenkarka od niedawna jest mamą bliźniaków. Chłopcy przyszli na świat w zeszłym roku w szpitalu w Palm Beach na Florydzie. 42-letnia gwiazda zaszła w ciążę za pomocą metody in vitro. Udało się to dopiero przy szóstym zabiegu. Celine i jej mąż Rene są również rodzicami 9-letniego syna Charlesa. Dzisiaj Celine zapewnia, że nic nie dało jej tyle szczęścia co macierzyństwo.

Więcej o: