Najpiękniejsze kobiety lata

Kobieta lato to typ subtelny, delikatny, ale też chłodny. Uroda kobiety lato wymaga odpowiedniej oprawy. Poznaj gwiazdy, które są klasycznym przykładem kobiety lato i których największą zaletą jest...delikatność.
Cameron Diaz Cameron Diaz AP/Peter Kramer

Cameron Diaz

Pani lato świetnie prezentuje się w chłodnych kolorach. Dotyczy to również makijażu. Kobieta lata powinna wybierać podkład w odcieniach beżu lub różu. Cienie do powiem powinny być w kolorach pastelowych. Paniom o typie urody lata nie pasują ostre kolory pomadek. Najlepiej sprawdzają się szminki w kolorach matowego różu, świeżego arbuza.

Drew Barrymore - subtelnie i szykownie. Fryzura doskonale oddawała panującą latem modę na warkocze i sploty Drew Barrymore - subtelnie i szykownie. Fryzura doskonale oddawała panującą latem modę na warkocze i sploty PPNY / GSNY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/PPNY / GSNY / Splash News

Drew Barrymore

Kobiety o typie urody lata mają uraźliwą skórę o porcelanowym i lekko różowym odcieniu. Taki typ cery ma tendencje do rumienienia się.

Uma Thurman Uma Thurman RED CARPET FOTOS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Red Carpet Fotos / Splash News

Uma Thurman

Panie charakteryzowane przez lato mają włosy blond, od bardzo jasnych, prawie białych, do popielatych. Z wiekiem kolor ciemnieje, dlatego panie o typie urody lata często rozjaśniają włosy, aby uniknąć "mysiego" koloru.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston REUTERS/MARIO ANZUONI

Jennifer Aniston

Kobiety lato mają zazwyczaj mgliste niebieskie, szaroniebieskie lub piwne oczy, najczęściej z dodatkiem niebieskozielonego. Usta kobiety lato mają delikatny, różowy odcień. Ważne aby pamiętać, że nie ma typów idealnych. Żadna z pań nie jest latem w stu procentach.

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker fot. East News

Sarah Jessica Parker

W ubiorze kobiety lato nie powinny stawiać na kontrasty. Kolory ubioru powinny być stonowane. Żółty nie jest kolorem kobiety lata, lepiej jeśli zdecyduje się na odcienie bladej cytryny. Brązy dobrze przełamywać szarością i wybierać te w odcieniu gorzkiej czekolady. Odcienie mięty, wanilii, wrzosu, szarości to wymarzone kolory dla typu urody lata.

Więcej o: