Najsławniejsi rodzice chrzestni

Przy wyborze rodziców chrzestnych dla dzieci kierujemy się wieloma względami. Gwiazdy rzadko wybierają kogoś spoza "środowiska". Zobacz kto i u kogo był rodzicem chrzestnym.

Victoria Beckham

Kiedy Geri Halliwell urodziła kilka lat temu córeczkę Bluebell nie miała wątpliwości kto zostanie matką chrzestną małej. Zaszczyt ten spotkał Victorię Beckham.

1968 r. 1968 r. EAST NEWS

Sophia Loren

Drew Barrymore zanim się urodziła już miała wybranych rodziców chrzestnych. Jej ojcem chrzestnym jest sam Steven Spielberg. Mało kto z nas jednak wie, że matką chrzestną Drew jest posągowa Sophia Loren.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Fot. Agencja Wyborcza.pl

Jennifer Aniston

Kiedy urodziła się Coco, córeczka Courteney Cox, aktorka nie miała wątpliwości kto zostanie matką chrzestną. Została nią najlepsza przyjaciółka Courteney, Jennifer Aniston. Podobno Jennifer nie zaniedbuje swoich obowiązków i spotyka się z mała Coco przynajmniej raz w tygodniu.

Elton John Elton John Forum

Elton John

Kiedy Liz Hurley urodziła w 2002 roku syna Damiana, ojciec dziecko Steve Bing nie zaakceptował go jako swojego biologicznego syna i zrzekł się praw ojcowskich. W tej sytuacji Liz Hurley wybrała wpływowego ojca chrzestnego. Został nim sam Elton John.

Michael Jackson

Lionel Richie wraz z żoną zaadoptowali córkę Nicole i poprosili aby to Michael Jackson został jej ojcem chrzestnym. Nicole i Michael bardzo się lubili, dzisiaj Nicole często wspomina o swojej dobrej i przyjaznej relacji z Michaelem Jacksonem.

Lady Gaga

Elton John i jego partner David Furnish niecałe dwa lata temu zostali rodzicami dzięki matce zastępczej. Ich syn Zachary Jackson Levon Furnish-John ma bardzo znaną matkę chrzestną, jest nią Lady Gaga. Rodzice chłopca uważają, że kiedy Zachary odziedziczy legendę i spuściznę Eltona, Lady Gaga będzie najlepszą osobą, które poprowadzi go przez świat muzycznego showbiznesu.

Nicole Kidman Nicole Kidman Fot. Agencja Wyborcza.pl

Nicole Kidman

Rupert Murdoch, właściciel jednej z największych na świecie korporacji prasowej, telewizyjnej i wydawniczej - News Corporation kilka lat temu chrzcił swoją najmłodszą córkę, urodzona w 2003 roku Chloe. Na chrzcie obecna była Rania Królowa Joranii, a matką chrzestna dziewczynki została Nicole Kidman.

Więcej o: