Piękne kobiety i ich urodowe tajemnice

Co sprawia, że gwiazdy zachwycają na czerwonym dywanie? Każda z pięknych i znanych kobiet ma swoje urodowe sekrety. Zdradzamy niektóre z nich.

Jennifer Garner: kremy z filtrami przez cały rok

Aktorka za każdym razem, kiedy dziennikarze wypytują ją o sposoby na piękną cerę podkreśla, że przez cały rok - nie tylko latem - używa kremów do twarzy z filtrami. Warto pamiętać, że najważniejsza zasada przy doborze kremu do opalania jest taka, że im jaśniejsza karnacja, tym wyższy powinien być filtr. Nawet preparaty z wysokimi faktorami przepuszczają promienie słoneczne, dlatego zawsze mamy okazję opalić się. Jennifer Garner od lat - za namową swojej mamy- stosuje niedrogie kremy z drogerii dla dzieci marki Neutrogena.

Gwen Stefani: czerwona szminka na każdą okazję

Kreatywna piosenkarka jest przekonana, że nic nie dodaje kobiecie seksapilu tak jak czerwona szminka. Gwen używa czerwonych pomadek każdego dnia i twierdzi, że dzięki temu jej mąż wciąż za nią szaleje. Jej sposób na powabne usta, to mieszanie kilku odcieni czerwieni na raz i kreowanie swojego ulubionego i najbardziej pasującego koloru. Warto spróbować.

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker Fot. Evan Agostini AP

Sarah Jessica Parker: sztuka perfumowania się

Aktorka namawia wszystkich, aby nigdy nie rozcierali perfum, np. nie pocierali nadgarstków, nie rozsmarowywali perfumy na szyi. Sarah Jessica Perker pryska się perfumami i chwilę czeka aż zapach sam rozejdzie się po ciele.

Kim Kardashian: korektor to sekret udanego makijażu

Modelka i skandalista za namową makijażysty Mario Dedivanovic zawsze używa korektora np. pod oczy. Ważne jest, aby wiedzieć jak go użyć. Według Kim najlepiej sprawdza się metoda, kiedy na korektor nakładamy sypki, transparentny puder.

Catherine Zeta Jones: zawsze idealne brwi

Aktorka podpowiada, aby przed wykonaniem makijażu nie używać ciężkich kremów do twarzy. Zbyt duża ilość kremu powoduje, że fluid źle się rozprowadza. Zeta Jones, zamiast kremów na dzień, wybiera lekkie serum do twarzy. Dodatkowo, aktorka jest przekonana, że na czerwonym dywanie, najważniejsze jest, aby brwi były symetryczne, wyregulowane i zadbanie. Dzięki temu na każdym zdjęciu można wyglądać zjawiskowo.

Michelle Trachtenberg: uśmiech to sekret piękna

Młoda aktorka wie, że nic nie zdobi twarzy tak jak uśmiech. Michelle uśmiecha się kiedy może i gdzie może. Kilka dni przed ważym wyjściami stosuje wybielające paski do zębów. Dostępne w aptekach, według Michelle, naprawdę skutkują i sprawiają, że zęby rozjaśniają się o kilka tonów.

Więcej o: