Oni wypoczywają na jachtach

Ponoć tylko prawdziwe gwiazdy odpoczywają na swoich jachtach. Ma być ekskluzywny i robić wrażenie. Zobacz kto spędza wakacje w luksusowych stylu.

George Clooney

50-letni Clooney nad jeziorem Como kupił posiadłość. Spędza tam znaczną cześć roku. Dwa lata temu zaczął się spotykać z młodszą o 18 lat Elisabettą Canalis pochodzącą z Sardynii.

George Clooney

Para swój wolny czas najczęściej spędza na jachcie. Pływają po wodach jeziora Como we Włoszech. Na pokładzie statku aktor zazwyczaj pochłonięty jest lekturą książki.

Kate Moss

Wśród gwiazd które nie wyobrażają sobie wakacji bez wizyty na luksusowym jachcie jest między innymi Kate Moss. Światowej sławy topmodelka na zdjęciu opala się topless.

Elton John

Elton John ze swoim partnerem podobnie jak wszystkie gwiazdy po Saint Tropez przemieszczają się motorówkami. To najwygodniejszy środek lokomocji między jachtami na których toczy się życie towarzyskie.

Eva Longoria, Eduardo Cruz Eva Longoria, Eduardo Cruz dailymail.co.uk

Eva Longoria

Para pływa u wybrzeży Miami. Nowy przyjaciel Longorii jest bratem Penelope Cruz i jest o 10 lat młodszy od Evy.

Paris Hilton

Celebrytka uwielbia wakacje na olbrzymim luksusowym jachcie pływającym po Morzu Śródziemnomorskim. Na pięciu poziomach statku mieszczą się m.in.: basen, spa i kino. Jakiś czas temu jej zdjęcia topless obiegły świat.

Angelina Jolie i Brad Pitt

W 2007 roku zakupili jacht, który ma 270 stóp długości, z 3 pokładami, basenem, siłownią i lądowiskiem dla helikopterów. Podobno wydali na niego 137 milionów dolarów.

Na planie Na planie "Dzienników...", Puerto Rico Fot. Pichichi / Splash News Pichichi / Splash News/EAST NEWS

Johnny Depp

Kiedy aktor zakupił jacht, postanowił go przebudować tak, by przypominał statki parowe rodem z lat 30. Klimatu  retro dopełniają stylizowane wnętrza oraz biblioteka. Mimo nawiązań do przeszłości na jachcie można liczyć na wszelkie nowoczesne udogodnienia. Johnny Depp wypożycza czasem jacht. Cena - to jedyne 130 tys. dolarów za tydzień.

Beyonce

Piosenkarka otrzymała jacht w prezencie urodzinowym. To nie byle jaka łajba, bo jej cena to cztery miliony dolarów. W sześciu pokojach zmieści się 12 gości. Na pokładzie znajduje się motorówka do uprawiania sportów wodnych, w tym narciarstwa wodnego, skoków i przejażdżek na dmuchanym bananie. Na pokładzie można ćwiczyć w świetnie wyposażonej siłowni.

Więcej o: