Niespełnione miłości gwiazd

W młodości wieszali plakaty swoich ulubieńców na ścianach. W dorosłym życiu nie ukrywali kto ich fascynuje i podnieca. W naszej galerii gwiazdy zdradzają do kogo mają szczególną słabość, kto jest ich idolem lub ideałem piękna.

Russell Brand

Komik i dziennikarz, prywatnie mąż Katy Perry. Russell często się chwali, że zanim ożenił się z Katy nagminnie łamał serca kobiet. Deklaruje, że spał z najpiękniejszymi kobietami na świecie! W jednym w wywiadów zdradził, że wariuje na punkcie modelki Kate Moss i od lat fascynuje go. W 2006 roku Brand poznał obiekt swoich westchnień podczas koncertu, ale tajemnicą pozostanie czy para poznała się bliżej.

Reese Witherspoon

Reese całkiem niedawno wypowiedziała sakramentalne tak, a mimo to nie ukrywa, że fascynuje ją - oprócz męża Jima Toth - jeszcze jeden mężczyzna. Aktorka po wspólnej pracy przy produkcji filmu ''Woda dla słoni'' jest zafascynowana Robertem Pattisonem. Zapytana o to, jak układała jej się praca z młodym aktorem wyznała, że nie zamierza kłamać.  Nie tylko świetnie im się razem pracowało, ale dodatkowo Robert jest młodym, przystojnym mężczyzną, który wyjątkowo zadziałał na zmysły aktorki. Reese zażartowała, że gdyby tylko Pattison był wolny...

Ashton Kutcher

Na co dzień Ashton może być mężem Demi Moore, ale nie oznacz to, że nie fascynują go inne kobiety. Jedną z nich jest Jennifer Aniston. Podobno w wieku 17 lat założył się z kolegą o 1000 dolarów, że uda mu się pójść na randkę z Aniston. Po pięciu latach poznała Jennifer i zapytał jej ówczesnego męża Brada Pitta czy może umówić się z jego żoną. Brad nie wyraził jednak zgody.

Mel B

Była wokalistka girlsbandu The Spice Girls od najmłodszych lat jest zafascynowana Bobby Brownem. Podobno miłości do wokalisty pomimo upływu lat nie ustaje.

Rupert Grint

Młody aktor, znany głównie dzięki roli w Harry Potterze podkochuje się w swojej koleżance z planu Emmie Watson. W jednym z wywiadów powiedział, że niestety jest to miłość bez wzajemności.

Adele

Angielska wokalistka soulowa i blousowa jest zafascynowana... Rihanną. Otwarcie mówi o tym, że gdyby tylko Rihanna wyraziła chęci, z miejsca umówiłaby się z nią na gorącą randkę.

Więcej o: