Co ma w szafie Pippa Middleton?

Brytyjczycy śledzą każdy ruch młodszej siostry księżnej Cambridge. Kobiety są zafascynowane stylem 27-letniej Brytyjki. Co ma w szafie piękna Philippa Middleton? Na pewno nie tylko drogie i dizajnerskie sukienki.

Marynarka z siecówki

Pippa, podobnie jak jej siostra, z chęcią nosi ubrania z sieciówki i pokazuje, że nie trzeba wydawać majątku, aby nieźle się prezentować. Dzień po ślubie swojej siostry Kate Middleton, Pippa zaprezentowała się w niebieskiej marynarce z Zary i w balerinkach od Tory Burch.

Sukienka druhny

W sukience z domu mody Alexandra McQueena Pippa przyćmiła pannę młodą, swoją starszą siostrę,. Krój sukienki świetnie podkreślił jej figurę, a media opisały pośladki Pippy, jako najzgrabniejszą pupę w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj to nie sukienka panny młodej lecz sukienka druhny jest marzeniem przyszłych panien młodych.

Sukienka French Connection

Na imprezę zaręczynową swoich przyjaciół Holly Branson i Freda Andrews, która odbyła się w londyńskiej dzielnicy Kensington, Pippa wybrała krótką sukienkę w kolorze cielistym i połączyła ją z czarną marynarka. Sukienka pochodzi z popularnego w Wielkiej Brytanii sieciowego sklepu French Connection.

W butach L.K Bennett

Pippa i jej siostra Kate zostały zaproszone na ślub przyjaciela Sama Waley-Cohen. Uroczystości ślubne odbyły się w hrabstwie Berkshire. Siostry zaprezentowały się z butach firmy L.K Bennett. Ta dość droga, bardzo popularna wśród brytyjskiej klasy średniej sieciówka to ulubiony sklep sióstr Middleton.

Sukienka od Tanii Laurie

W drodze do sportowego klubu The Queen's Club paparazzi sfotografowali Pippę w białej sukience od brytyjskiej projektantki Tanii Laurie. Brytyjka sukienkę połączyła z modną w tym sezonie dżinsową kurteczkę oraz torbą z ulubionego sklepu L.K Bennett.

Sukienka z Zary

Pippa lubi łączyć niedrogie ubrania z nieco cenniejszymi dodatkami. Na prezentowanej fotografii Brytyjka do sukienki w kropki z Zary dobrała torebkę Modalu, ulubione koturny i okulary przeciwsłoneczne od Gucciego.

W dżinsach od Hudson

Twarzą dżinsów Hudson jest Georgia May Jagger. Te warte średnio 160 dolarów spodnie to często ulubione dżinsy gwiazd. Pippa połączyła je z bluzką w kolorze różowym i z czarną, dopasowaną marynarką. Nam wyjątkowo podoba się ten miejski styl.

Torba i sukienka z sieciówki

Podczas gdy gwiazdy ustawiają się w kolejce po niebotycznie drogie sukienki od projektantów, Pippa konsekwentnie kupuje ubrania w popularnych sieciówkach. Kolorową sukienkę z Zary połączyła z torbą L.K Bennett wartą 256 funtów.

Zobacz także:

Więcej o: