Przegląd wakacyjnych gadżetów dla bardzo nowoczesnych pań!

Nowoczesna technologia coraz częściej przypomina biżuterię, modne dodatki. Stylowe słuchawki, głośniki, telefony, aparaty fotograficzne świetnie sprawdzają się na plaży i w podróży. W naszej galerii hity lata 2011.

Fluorescencyjny pokrowiec na iPada

W bardzo modnych kolorach fluorescencyjnych, wielofunkcyjne, lekkie, wodoodporne opakowanie na iPada. Dla pani podróżującej w wielkim stylu. Pokrowiec iSkin jest nie tylko ładny, ale świetnie zabezpiecza sprzęt przed urazami. Pokrowiec jest dostępny w siedmiu wystrzałowych kolorach, np.: różowy, pomarańczowy, fioletowy. Szczegóły na stronie www.iskin.com

Red Pop do twojego iPhona

iPhone 4 to podczas wakacji atrakcyjna alternatywa dla klasycznego aparatu fotograficznego. Brak mu jednak fizycznego spustu migawki, co może doskwierać. "Dotknij ekranu, by wykonać zdjęcie" to hasło promujące nowoczesne aparaty i telefony komórkowe. Jeśli preferujesz bardziej tradycyjny sposób robienia zdjęć i marzy ci się migawka, wówczas Red Pop ułatwi ci życie. Firma MoviePeg wyprodukowała Red Pop, czyli grip i fizyczny spust migawki dla iPhone'a 4. Wystarczy podłączyć Red Popa do portu akcesoriów, by telefon zaczął bardziej przypominać cyfrowy kompakt. Robi wrażenie.

Bardzo kobiecy Bluetooth

Bluetooth ułatwia rozmawianie przez telefon podczas wykonywania innych czynności. Klasyczna słuchawka do telefonu to przeszłość. W tym roku bluetooth ma być przede wszystkim modnym dodatkiem, biżuterią! Bardzo eleganckie bluetoothy znajdziesz w kolekcji niemieckiej firmy Novero, specjalizującej się w akcesoriach komunikacyjnych. Biżuteria użyta przy produkcji bluetoothów łączy w sobie elementy złota, srebra, pereł, a nawet diamentów.

Bezprzewodowy glośnik

Bezprzewodowy głośnik Jambox  marki Jawbone ma nie tylko nowoczesny kształt, ale to najmniejszy model dostępny na świecie! Oryginalny, zawiera 2 akustyczne drivery i pasywny radiator basów, dzięki czemu gwarantuje głębokie basy i krystaliczne wysokie tony. Dzięki wbudowanej baterii można go używać np. na plaży przez 10 godzin! Maksymalnie możliwe natężenie dźwięku to 85 dB. Jambox powstał głównie z myślą o użytkownikach iPodów, iPhone?ów i iPadów.

Retro radio wodoszczelne

Radio Lexon ma retro kształt, ale to nie oznacza, że jest pozbawione nowoczesnych technologicznych rozwiązań. Radio jest wodoszczelne, w związku z czym do woli możesz z niego korzystać w basenie lub podczas długich prysznicowych seansów.

Słuchawki jak lizaki

EX40LP Słuchawki douszne z serii EX marki Sony świetnie sprawdza się jako dodatek do bikini. Wyglądają jak lizaki, występują w  pastelowych kolorach i są bardzo wakacyjne. Oprócz słodkiego wyglądu są wyposażone w nakładane motywy w 6 kolorach, inspirowane muzyką pop, dopasowany kolorystycznie przewód rozgałęźny.

Więcej o: