Ich kochankami są tylko piękne i znane kobiety

W naszej galerii przedstawiamy znanych aktorów, którzy dość często wymieniają partnerki. Zazwyczaj są to panie z pierwszych stron gazet. Poznaj mężczyzn, którzy gustują tylko w gwiazdach.

Leonardo DiCaprio

Kiedy w latach 90-tych wcielając się w rolę Jacka Dawsona pojawił się w filmie Titanic rozkochał w sobie tysiące nastolatek na całym świecie. Urokowi aktora nie potrafią się oprzeć również najpiękniejsze kobiety świata. DiCaprio gustuje w modelkach. Na liście jego byłych znajduje się Naomi Campbell,  a także brazylijska piękność Gisele Bundchen. Związek zakończył się w 2004 roku, a rok później Leonardo już pokazywał się z kolejną modelką, tym razem z  Bar Rafaeli. Miłość nie przetrwała próby czasu i po sześciu latach Leonardo odszedł od piękniej modelki, prosto w ramiona Blake Lively z Gossip Girl.

Matthew McConaughey

Dzisiaj Metthew to idealny mąż i ojciec. Zanim jednak się ustatkował umawiał się z najpiękniejszymi i najzdolniejszymi kobietami w Hollywood. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych głośno było o jego dwuletnim związku z Sandrą Bullock. Penelope Cruz po zerwaniu z Tomem Cruisem smutki koiła w ramionach Matthew. Związek ten nie przetrwał, dlatego aktor zainteresował się Janet Jackson. Dopiero modelka Camilla Alves zatrzymała aktora przy sobie na dłużej. Dzisiaj Matthew McConaughey ma dwójkę dzieci.

Justin Timberlake

Poznaliśmy go jako chłopaka Britney Spears. Nastoletnia miłość nie przetrwała. po rozstaniu z Britney Justin wybrał o kilka lat starszą Cameron Diaz. Wydawałoby się, że idealnie do siebie pasują, jednak Timberlake nie potrafił zagrzać miejsca u boku jednej kobiety. Zafascynował się Jessicą Biel i to z nią stworzył czteroletni związek. Na początku tego roku Timberlake zerwał z prześliczną Biel. Obecnie artysta poszukuje kolejnej kochanki.

Colin Farrell

Irlandczyk ma opinie niewiernego kochanka. Swoje kochanki rozkochuje w sobie i porzuca dla innej. W 2003 Farrell pokazywał się z Britney Spears. Związek nie trwał długo i zaraz po rozstaniu z księżniczką pop u boku Irlandczyka pojawiła się Lindsay Lohan. W 2004 Colin prawdopodobnie miła romans z Angeliną Jolie. Do licznych byłych dziewczyn Farrella zalicza się również polskie aktorka Alicja Bachleda Curuś.

Brad Pitt

Pitt według wielu to najprzystojniejszy aktor na świecie. Nic dziwnego, że jego byłe dziewczyny i była żona to śmietanka Hollywood. Jako młody chłopak romansował z Sinittą. Potem, w 1992 roku pokazywał się z aktorką Juliette Lewis, która miała wówczas 16 lat i była 10 lat młodsza od Pitta. Gwyneth Paltrow była wybranka aktora w 1997 roku. Jednak nie udało jej się stanąć przed ołtarzem z przystojnym Pittem. Tego wyczynu dokonała Jennifer Aniston w 2000 roku. Po pięciu latach małżeństwo rozpadł się, a aktor związał się z Angeliną Jolie.

Więcej o: