Gwiazdy też bywają samotnym matkami

Sytuacja idealna to ta kiedy matka, ojciec i dziecko żyją w zgodzie pod tym samy dachem. Ale życie pisze różne scenariusze. Poznaj słynne kobiety, które oprócz tego że pracują, samotnie wychowują dzieci.

Kim Porter

Modelka była wieloletnią partnerką rapera P. Diddy'ego. Pomimo wielu rozstań i powrotów,  raper nigdy nie ożenił się z matką jego trójki dzieci. Po prawie 15-latach burzliwego związku, podczas którego P. Diddy romansował z wieloma kobietami, para definitywne się rozstała. Kim samotnie wychowuje dzieci. Modelka zapowiedziała, że nigdy nie wróci do ojca swoich dzieci.

Halle Berry

Halle Berry samotnie wychowuje kilkuletnią córeczkę Nahli Ariel Aubry. W zeszłym roku aktorka rozstała się z ojcem dziecka, modelem Gabrielem Aubry. Para spędziła ze sobą 5 lat. Podobno rodzice porozumieli się już, jeśli chodzi o opiekę nad córką.

Sandra Bullock

Kiedy aktorka przygotowywała się do adopcji małego Louisa nie przypuszczała, że wychowywać go będzie sama. Jej małżeństwo z Jesse Jamesem rozpadło się kiedy adopcja była w toku, a także zaraz po tym jak utalentowana Sandra zdobyła swojego pierwszego Oskara. Aktorka jest po rozwodzie i od samego początku samotnie wychowuje chłopca, jej były maż nie interesuje się, ani nią, ani dzieckiem.

Kelis

Amerykańska piosenkarka Kelis jest matką prawie dwuletniego synka Knighta. Ojcem dziecka jest nowojorski raper Nas. Rodzice chłopca rozstali się, jeszcze zanim Knight przyszedł na świat. Piosenkarka nie lubi współczucia. W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika The Guardian przyznała, że to prawda, nie jest łatwo być samotną matką i w tym samym czasie intensywnie pracować, ale samotne rodzicielstwo ma też swoje zalety np. wychowujesz  tak, jak chcesz.

Erykah Badu

Dwa lata temu piosenkarka urodziła córeczkę. Jej ojciec hiphopowy producent Jay Electronica odszedł od Erykah, kiedy dziewczynka miała zaledwie dwa miesiące. Dzisiaj Badu jest samotną matką trójki dzieci, z których każde ma innego ojca.

January Jones

Aktorka, gwiazda serialu Mad Men, za kilka tygodni urodzi swoje pierwsze dziecko. Do tej pory nie wyjawiła mediom, kim jest ojciec jej nienarodzonego dziecka, zdradziła jedynie, że to żonaty mężczyzna. January Jones rozstała się z Jasonem Sudeikisem, aktorem komediowym, zaraz po rozstaniu zaszła w ciążę. January przygotowuje się do samotnego macierzyństwa i zapewnia, że marzyła o dziecku i długo czekała na chwilę, kiedy zajdzie w ciążę. Brak ojca w tym przypadku nie wydaje się być problemem.

Więcej o: