Słynne rozwódki!

Jennifer Lopez oficjalnie potwierdziła, że jej siedmioletnie małżeństwo z Markiem Anthonym dobiegło końca. Tym sposobem piękna Latynoska dołączy do grona sławnych i pięknych rozwódek. Kto jeszcze zalicza się do tego grona?

Jennifer Lopez

Piękna J.Lo już niebawem dołączy do słynnych koleżanek po rozwodzie. Kilka dni temu ogłosiła informację, że po siedmiu latach małżeństwa rozwodzie się z Markiem Anthonym.  - Jennifer jest zrozpaczona. Nie jest sobą. Robiła wszystko, żeby naprawić ten związek. Chodzili do poradni małżeńskiej. Jennifer była cierpliwa, kochająca, robiła wszystko, czego on sobie życzył. Wyczerpała wszelkie możliwośc i- zdradza osoba bliska Lopez. Podobno Jennifer ukojenie znalazła w pracy.  - Jen rzuciła się w wir pracy, w pełni poświęca się macierzyństwu, które dodaje jej energii i siły. Jest podekscytowana na myśl o nowych projektach - dodaje znajomy piosenkarki. W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez parę czytamy: Podjęliśmy decyzję, aby zakończyć nasze małżeństwo. Był to dla nas bardzo trudny krok, udało nam się jednak dojść do porozumienia we wszystkich ważnych kwestiach. Jennifer Lopez rozwodzi się już po raz trzeci. Tym razem jednak jest to dla niej o wiele trudniejsze - wychowuje 3-letnich bliźniaków. Media donoszą, że za kulisami rozwodu toczy się jeszcze spór o pieniądze - 350 milionów dolarów!

Sandra Bullock

Aktorka złożyła pozew o rozwód w zeszłym roku, po tym, jak na jaw wyszły liczne zdrady jej byłego męża Jesse James. Jeszcze w trakcie rozwodu media ujawniły fakt, że Bullock stała się adopcyjną matką małego Louisa. Aktorka sama wychowywać adoptowanego synka. Na nic się zdały publiczne przeprosiny, błagania o wybaczenie i terapia odwykowa uzależnionego od seksu Jesse'ego Jamesa. Zdobywczyni Oscara nie wybaczyła mężowi skoków w bok. Od czerwca 2010  aktorka jest wolna i nawet nie chce słyszeć o powrocie do byłego męża.

Madonna

Madonna i Guy Ritchie byli małżeństwem przez blisko 9 lat. Ich dzieci, 10-letni Rocco i adoptowany z Malawi 5-letni David Banda, dzielą czas między matkę w USA i ojca w Wielkiej Brytanii. Zaledwie jedną dziesiątą majątku Madonny dostał po rozwodzie Ritchie. Królowa muzyki pop z brytyjskim reżyserem rozwiodła się w 2008 roku. Od tamtej pory pokazuje się z młodszymi od siebie kochankami, jednak podczas wywiadów zastrzega, że nie ma zamiaru po raz kolejny wychodzić za mąż.

Jennifer Aniston

Byli ulubieńcami fotografów. Ich ostatnie wspólne zdjęcia ukazały się w gazetach w sierpniu 2005 roku. W październiku żadne z nich nie nosiło zaprojektowanych przez Brada Pitta obrączek. Pod koniec roku 2005 para była już oficjalnie po rozwodzie. Podobno do dziś są przyjaciółmi, wysyłają sobie nawzajem kartki na święta, gratulują sukcesów. Pitt związany jest z Angeliną Jolie, z którą wychowuje gromadkę biologicznych i adoptowanych dzieci. Jennifer nie potrafi ułożyć sobie życia. Jej kolejne związku rozpadają się. Obecnie spotyka się z aktorem Justinem Theroux.

Kim Basinger

Spotkali się na planie filmu, przez wiele lat uchodzili za szczęśliwe małżeństwo. Powodem zakończenia małżeństwa były podobno ciągłe kłótnie, wszczynane przez Aleca. Małżeństwo aktorów zakończyło się w 2002 roku. Kim nie zdecydowała się po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu. Po rozwodzie zajęła się wychowywaniem córki Ireland. Na fotografii Kim Basinger z córką Ireland Baldwin.

Edyta Górniak

Oboje dotrzymali obietnicy i nie robili sobie problemów przed sądem. Piosenkarka i muzyk spędzili na sali sądowej jedynie godzinę i z klasą pożegnali się po zakończeniu rozpraw. Pobrali się w 2004 roku, rozwiedli w 2010. W wywiadach prasowych piosenkarka lubi skarżyć się, że Krupa zamknął ją w złotej klatce. Teraz jest wolna i poszukująca.

Eva Longoria

Małżeństwo Evy Longorii Parker i Tony'ego Parkera dobiegło końca w zeszłym roku. Wówczas 35-letnia Longoria złożyła dokumenty rozwodowe w Los Angeles. Aktorka uzasadniła rozpad małżeństwa "niemożliwymi do pogodzenia różnicami". Tego samego dnia na Twitterze gwiazdy pojawił się wpis: Po siedmiu latach bycia razem Tony i ja postanowiliśmy, z wielkim smutkiem, rozwieść się. Bardzo się kochamy i modlimy o szczęście dla nas obojga. Zaraz po rozwodzie Longoria znalazła pocieszenie w ramionach młodszego od siebie Eduardo Cruz, brata Penelope i Moniki Cruz.

Więcej o: