Modelki i perfumy - kto jakie lubi najbardziej?

Modelki też mają swoje ulubione perfumy. Zdradzają nam jakie zapachy zawsze znajdziemy na ich toaletkach.
perfumy perfumy kolaż

Modelki i ich perfumy

Perfumy są dla kobiet jak ubranie. Dopełniają stylizacji i pozwalają poczuć się wyjątkowo. Każda z nas ma swój ulubiony zapach lub markę. Dla jednych jest to klasyczny Chanel No 5 dla innych zapach Gucci z najnowszej kolekcji. Dotyczy to każdej z nas, nawet modelek, które w swojej pracy reklamują różne zapachy. Jednak nie znaczy to wcale, że takich perfum używają. Cztery topowe twarze modelingu uchyliło rąbka tajemnicy i  powiedziało, jakie perfumy mają zawsze na swoich toaletkach. Niektóre z nich lubią zmieniać swój zapach w zależności od pory roku lub pory dnia, podczas gdy inne kochają ten sam zapach, stale i niezmiennie od wczesnych lat młodości.

perfumy perfumy via front row

Anja Rubik

Anja Rubik, polska top modelka, która triumfuje na światowych wybiegach, wierna jest świeżym kwiatowym zapachom: "Tak to prawda, mogę nosić jedna zapach na co dzień, ale staram się to zmieniać. W lecie noszę więcej owocowych zapachów, a zimą trochę cięższych i mocniejszych. Moim faworytem na lato jest DKNY women, ponieważ jest bardzo energiczny. To zapach bardzo intensywnie kwiatowy i cytrusowy."  Przypomnijmy, że akurat te perfumy modelka reklamowała razem ze swoim obecnym mężem, Sashą Knezevicem.

perfumy perfumy via front row

Coco Roch

Coco Roch, modelka która zajmuje jedno z czołowych miejsc w zestawieniu models.com, jest wielką fanką YSL ELLE: "Ten zapach jest bardzo świeży i kwiatowy, to zdecydowanie moje ulubione perfumy". Nie wyobrażam sobie bez nich dnia!" Roch jest również twarzą kampanii reklamowej YSL, a jej uwodzicielski wizerunek idealnie współgra z zapachem ELLE.

perfumy perfumy via front row

Jourdan Dunn

Modelka nie ogranicza się do jednego zapachu. W jej łazience znajdziemy między innymi perfumy Marca Jacobsa i Gucci: "Moje dwa ulubione zapachy to Daisy by Marc Jacobs - ten zapach noszę w ciągu dnia. Wieczorem używam włoskiej klasyki i wybieram Gucci Guilty."

perfumy perfumy via front row

Julia Stegner

Julia Stegner pozostała wierna perfumom swojego dzieciństwa: "Mój ulubiony zapach to J'adore Dior. Uwielbiam go odkąd skończyłem 14 lat. Tak, chyba wtedy tyle miałam. Pamięta, że pierwszą buteleczkę perfum Diora zabrałam mojej mamie. Od tamtej pory jest to mój ulubiony zapach."
A wy macie swoje ulubione zapachy, takie z którymi się nie rozstajecie?

Więcej o: