Gwiazdy, które żałują, że zrobiły sobie operacje plastyczne

Udana operacja plastyczna to taka, która poprawia wygląd, ale w niezauważalny sposób. W przypadku znanych pań i panów nie zawsze spełniono te wymogi. Sławni żałują, ale czasu i śladów skalpela nie cofną...

Emmanuelle Béart

Emmanuelle Béart od lat należy do grona najpiękniejszych francuskich aktorek. Kiedy w 2003 roku pozowała nago i bez makijażu do sesji okładkowej francuskiej edycji Elle, numer ten okazał się największym bestsellerem w historii pisma. Chociaż od lat spekulowano, że usta gwiazdy mogły być chirurgicznie poprawione, gwiazda wyśmiewała te plotki. W tym roku postanowiła wreszcie wyznać, że z pomocą skalpela poprawiła urodę. Emmanuelle Béart powiększyła sobie usta implantami, gdy miała 27 lat. Teraz żałuje i uważa, że decyzja o ingerencji chirurgicznej była nieprzemyślana, bo nie wzięła pod uwagę tego,  że z upływem czasu jej usta zaczną wyglądać śmiesznie.

Tori Spelling. Tori Spelling. imageshack.us

Tori Spelling

Każdy, kto oglądał serial ''Beverly Hills 90210'' pamięta, że Tori Spelling nie od zawsze miała duże piersi. Z odcinka na odcinek konsekwentnie rosły,  i tak z małego rozmiaru zmieniły się  w dość pokaźny. Aktorka przyznaje, że patrząc z perspektywy czasu, fundowanie implantów dwudziestolatce to był szalony pomysł. Decydując się na zabieg, nie myślała o tym, że kiedyś zupełnie odleci na punkcie macierzyństwa i ze względu na silikonowe wkładki będzie miała problemy z karmieniem piersią. Inna sprawa to kształt jej biustu. Lekarz Tori Spelling nie wykonał wzorowej operacji - jeden z implantów dziwnie się układa, niepokojący jest także rów między piersiami.

Denise Richards Denise Richards Nic dziwnego, że zawróciła w głowie Rossowi

Denise Richards

Aktorce Denise Richards tak bardzo spieszyło się do powiększenia piersi, że gdy jako dziewiętnastolatka wylądowała na stole operacyjnym, nie sprawdziła opinii o chirurgu, którego wybrała. A ten wyciął przyszłej gwieździe numer - i to dosłownie. Wbrew jej woli postanowił wstawić jej większe implanty. Richards z ogromnymi piersiami nie czuła się dobrze i dopiero kolejna operacja, korygująca błędy pierwszego lekarza okazała się satysfakcjonująca. To zresztą częsty przypadek, że młode gwiazdy najpierw powiększają swoje piersi, a potem wymieniają implanty na mniejsze.

Courtney Love Courtney Love East News

Courtney Love

Chęć poddania się przez piosenkarkę i aktorkę Courtney Love operacjom plastycznym była dosyć zaskakującym krokiem. Wydawać by się mogło, że kojarzona z grungem wdowa po Kurcie Cobainie, daleka jest od utożsamianego z próżnością chirurgicznego poprawiania urody. Dzisiaj po dawnej Courtney nie ma już śladu. Zmienił się nos, oczy, kości policzkowe i usta. Love, która wygląda teraz naprawdę osobliwie, żałuje zwłaszcza operacji ust. Na swoim blogu napisała, że chce z powrotem ich poprzednią wersję.

Jane Fonda

Aktorka Jane Fonda żałuje w swoim życiu wielu rzeczy, ale może  to właśnie dzięki bagażowi doświadczeń przeżyła je pełniej? W miłości ma do siebie żal o lata spędzone z Rogerem Vadimem i łatwość z jaką godziła się na jego propozycje. Patrząc wstecz żałuje także ekstremalnego treningu, któremu poddawała swoje ciało w czasach, gdy lansowała aerobik. Gwiazda przyznała także, że przesadziła z operacjami plastycznymi, ale jej strach przed starzeniem był silniejszy od zdrowego rozsądku.

Mickey Rourke i Kim Basinger na premierze Mickey Rourke i Kim Basinger na premierze "The Informers". REUTERS/Fred Prouser

Mickey Rourke

Po załamaniu kariery aktorskiej Mickey Rourke poświęcił się boksowaniu. Nie jest to sport nieinwazyjny, dlatego odcisnął swoje piętno także na twarzy aktora. Dwukrotnie złamany nos i strzaskana kość policzkowa wymagały interwencji lekarskiej. Swój aktualny wygląd twarz aktora ''zawdzięcza'' lekarzowi, który nie poradził sobie z jej poskładaniem. Wygląda także na to, że Rourke za namową chirurga-partacza zdecydował się na zbyt mocny lifting... Dobra wiadomość jest taka, że gorzej już być nie może.

Niemiło patrzy się też na aktorkę Tarę Reid. To naprawdę ładna dziewczyna, dlatego żal nam, że zrobiła z siebie coś takiego. Sztuczny biust to nic... Niemiło patrzy się też na aktorkę Tarę Reid. To naprawdę ładna dziewczyna, dlatego żal nam, że zrobiła z siebie coś takiego. Sztuczny biust to nic... SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Tara Reid

Kiedyś aktorka Tara Reid miała szczupłą sylwetkę i apetyczne krągłości. Zamarzyła sobie, żeby bez najmniejszego wysiłku,  na jej brzuchu pojawił się ''sześciopak''. Chirurg plastyczny obiecał, że po zabiegu liposukcji będzie idealnie. Niestety w czasie operacji coś poszło nie tak jak powinno, a Tara skończyła z obwisłą, pomarszczoną skórą. Teraz aktorka wygląda jakby jej ciało nie doszło do siebie po co najmniej dwóch ciążach...

Więcej o: