Gwiazdy o naturalnie dużych biustach

Duże jest piękne, a naturalnie obfite jeszcze piękniejsze! Gwiazdy hojnie obdarzone przez naturę są tego najlepszym przykładem.
Kasia Cichopek Kasia Cichopek Kasia Cichopek/kapif

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek jest filigranową kobietą , co dodatkowo wzmacnia wrażenie , że jej piersi są wyjątkowo duże. Aktorka bardzo chętnie zarówno w wywiadach jak i swojej książce chętnie dzieli się wiedzą na temat odpowiedniego eksponowania i dbania o biust. Gdy karmiła piersią, spała w miękkim staniku, który zapewniał jej odpowiednie ułożenie biustu. Katarzyna Cichopek przekonuje, że dla piersi najważniejsze jest odpowiednie dobranie stanika i właściwe układanie w nim piersi. Aktorka była nawet twarzą i ciałem firmy bieliźniarskiej specjalizującej się w produktach dla kobiet o obfitych piersiach.

Lara Stone w GQ Lara Stone w GQ gq.com

Lara Stone

Lara Stone jest niecodziennym zjawiskiem w świecie modelingu. Chodzi po wybiegach, pełno jej w kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych, pomimo, że wcale nie przypomina typowego ''wieszaka na ubrania''. Modelka ma duży biust -  jego rozmiar nie jest tajemnicą, to 32-D. Nie jest on powiększony plastycznie - krągłości modelki są w stu procentach dziełem natury. Ukryte pod ubraniami piersi nie robią jednak należytego wrażenia. Jeśli chcesz przekonać się, jak piękny i duży jest biust Stone odsyłamy do zdjęć z kalendarza Pirelli'ego.

Christina Hendricks Christina Hendricks AP/Matt Sayles

Christina Hendricks

Aktorka znana z serialu ''Mad Men'' ma naprawdę pokaźnych rozmiarów piersi. Portal MrBra.com oszacował, że jej biustonosz jest prawdopodobnie w rozmiarze 38-DDD. Piersi aktorki wzbudzają prawdziwą furorę, wszędzie tam gdzie ich posiadaczka się pojawia. Aktorka ucina wszelkie spekulacje podważające prawdziwość jej biustu. ''Nikt, kto kiedykolwiek widział naturalne, duże piersi, nie będzie kwestionował ich prawdziwości'' - zapewnia gwiazda w wywiadach. Aktorka dodaje, że przez wiele lat miała problemy z kupowaniem ubrań, bo piersi tego rozmiaru zawężają wybór. Z czasem nauczyła się kochać swój biust i odpowiednio go eksponować.

salma hayek salma hayek Salma Hayek/pr photos

Salma Hayek

Salma Hayek ma ultra kobiecą figurę - krągłe biodra, wąską talię i pokaźny biust. Gwiazda nie narzeka na swoje kształty i podkreśla, że cieszy się z tego, czym obdarzyła ją natura. O  bujny biust musiała jednak trochę się postarać, bo jako nastolatka była płaska jak deska. Gdy jej koleżanki rozmawiały o piersiach, ona nie miała punktu odniesienia. W wywiadzie udzielonym w programie Davida Lettermana, Salma Hayek wspomina, że o duże piersi żarliwie modliła się w kościele. I zdarzył się cud.

Katarzyna Figura. Katarzyna Figura. Plakat Matka i dziecko - Letni dzień/KAPIF

Katarzyna Figura

Gdy myślimy o polskiej aktorce, która może pochwalić się najbardziej imponującym biustem, pierwszym nazwiskiem, które automatycznie przychodzi do głowy jest  Katarzyna Figura. Całkiem słusznie aktorka nazywana jest seksbombą polskiego kina. I nie chodzi wyłącznie o rozmiar biustu, ale także o zmysłowy głos, sposób mówienia i poruszania się. Polska gwiazda, podobnie jak Salma Hayek, do pewnego wieku miała chłopięcą, pozbawioną biustu sylwetkę. Także i w tym przypadku, w zdobyciu centymetrów w obwodzie, pomogły zdaniem aktorki modlitwy.

Jessica Simpson została twarzą Jessica Simpson została twarzą "Macy's". Reuters/Agencja Wyborcza.pl

Jessica Simpson

Jessica Simpson była pierwszą dziewczynką w swojej klasie, której urosły szybko piersi. Był to dla niej poważny problem i powód do płaczu. Simpson nosiła się z zamiarem operacyjnego pomniejszenia piersi, ale ostatecznie nie zdecydowała się na ten krok. Gwiazda przestała także walczyć z utrzymaniem chudej figury, a z każdym kilogramem, rósł także jej biust. W ciąży piersi całkiem wymknęły się spod kontroli - i są ogromne! Gwiazda zapewnia, że po latach doceniła swój biust i szczerze pokochała.

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. KAPIF

Iga Wyrwał

Iga Wyrwał jest fotomodelką pozująca do zdjęć w rozbieranych sesjach. Jej piersi naprawdę robią wrażenie! Jak powiedziała w wywiadzie udzielonym w programie Kuby Wojewódzkiego, miseczkę C miała już w wieku 13 lat. Ostatecznie osiągnęła rozmiar G, przy czym w ciąży i gdy karmiła piersią, jej biust jeszcze bardziej urósł. W świecie show-biznesu, w którym obraca się modelka, naturalne, duże piersi to prawdziwy skarb. W zalewie silikonowych implantów, naturalny biust hipnotyzuje, zwłaszcza mężczyzn.

Więcej o: