Makijażowe sztuczki Promise Tamang Phan

Ile czasu poświęcasz dziennie na makijaż i jakie cele stawiasz make-up'owi? Pochodzącej z Nepalu Promise Tamang Phan nie wystarczy samo kamuflowanie przebarwień i podkreślanie rysów twarzy. Jej makijaże to wyższa szkoła jazdy!
Niesamowite przeistoczenie Promise Tamang Phan Niesamowite przeistoczenie Promise Tamang Phan fot. youtube.com

Sztuka iluzji

Promise Phan jest jedną z wielu dziewczyn, które zaistniały dzięki internetowi. W jej przypadku sieciowa sława ma związek ze zdolnościami plastycznymi i makijażem. Promise ma swój kanał na YouTubie https://www.youtube.com/user/dope2111, który miał prawie 100 mln wyświetleń. Phan prezentuje na nim makijaże, które upodabniają ją do gwiazd, postaci z kreskówek i filmów science fiction.

Promise Phan a pomocą odpowiednio dobranego makijażu zmienia się w wielkie gwiazdy. Koniecznie zobaczcie jej wyjątkowe zdjęcia. Poznajecie Scarlett Johanson? Promise Phan a pomocą odpowiednio dobranego makijażu zmienia się w wielkie gwiazdy. Koniecznie zobaczcie jej wyjątkowe zdjęcia. Poznajecie Scarlett Johanson? fot. youtube.com

Ulubienica z sieci

Oprócz popularnych w internecie filmów instruktażowych, Promise obecna jest także w pozostałych mediach społecznościowych. Na Facebooku jej profil ma prawie 1000 subskrybentów. To właśnie tam trafiają zdjęcia dziewczyny wymalowanej w konkretnym stylu.

I księżna Kate Middleton I księżna Kate Middleton fot. youtube.com

Taka, jak Ty

Promise, nazywana w sieci ludzkim kameleonem, nie ma wcale łatwego zadania. Ma azjatyckie rysy, proste ciemne włosy, a porywa się na stylizacje blondynek - np.: Taylor Swift albo ciemnoskórych mężczyzn - Michaela Jacksona czy rapera Drake'a. Trzeba przyznać, że udaje jej się osiągnąć świetny efekt. Na zdjęciu jako księżna Cambridge.

Lary Croft po prostu nie mogło zabraknąć Lary Croft po prostu nie mogło zabraknąć fot. youtube.com

Zabawy z lustrem

Zaletą internetowych tutoriali przygotowywanych przez amatorki jest ich bezpretensjonalność. Makijażystki służą równocześnie za modelki. Nie używają ekskluzywnych i drogich kosmetyków i nie pracują dla firm, działając jako chodzące reklamy marki. W branży modowej szewc bez butów chodzi - najsłynniejsze makijażystki prawie w ogóle się nie malują! A internetowe gwiazdy make-upu to prawdziwe entuzjastki tematu. Poznajecie na zdjęciu Promise w wersji Lara Croft?

Piękne podobieństwo

Promise Phan najłatwiej wcielić się w gwiazdy, które przypomina nieco fizycznie - stąd wielkim uznaniem i zainteresowaniem cieszyła się w internecie jej przemiana w Kate Middleton,  Kim Kardashian i Angelinę Jolie. Pamiętacie inny hit internetu sprzed kilku miesięcy? Dziewczynę, która bez makijażu wygląda jak przyszła pani Pitt?

Inne przemiany Promise - Syrenka Ariel Inne przemiany Promise - Syrenka Ariel fot. youtube.com

Rzeka tajemnic

Promise Phan w sieci funkcjonuje od trzech lat. Niewiele jednak o niej wiadomo. Krążą plotki, że jest żoną brata innej znanej internetowej makijażystki - Michelle Phan. Czy to prawda? Pojawiają się wspólnie na zdjęciach i w filmikach, ale oficjalnego potwierdzenia informacji brak. Wielbicielki Promise uważają, że maluje lepiej niż swoja domniemana szwagierka.

Potęga kosmetyków

Promise (po ang. Obietnica) uważa, że dzięki make-up'owi wszystko jest możliwe. Rzeczywiście, w przypadku Phan w niektórych makijażach kosmetyki z powodzeniem zastępują kolagen w ustach, implanty na policzkach i botoks!

Jak Lady Gaga

Promise udowadnia, że ma prawdziwy talent biorąc na warsztat charakteryzacje filmowe - była już Pocahontas, Mulan i postacią z Avatara. Na zdjęciu jedna z jej stylizacji, która nawiązuje do licznych metamorfoz Lady Gagi.

Poszukiwany, poszukiwana

Obok Michaela Jacksona i Drake'a Promise Phan była już także m.in.: Jackiem Sparrowem, Chrisem Brownem, Johnnym Deppem i Lil Waynem. Wszystkie stylizacje można uznać za udane.

Więcej o: