Najchudsze gwiazdy - choroba czy moda?

Czy to nadal wygląda apetycznie?
chude gwiazdy chude gwiazdy kolaż kobieta/ east news

chude gwiazdy

Coraz głośniej mówi się o walce z rozmiarem zero. Problem stał się na tyle popularny, że już nawet najsłynniejsza naczelna Vogue, Anna Wintour zobowiązała się do nie publikowania zdjęć niezdrowo wyglądających modelek. W świecie celebrytów również  jest coraz więcej gwiazd o ponętnych kształtach, przykład naszych Grycanek i wręcz debaty narodowej na temat ich tuszy. Niestety niezdrowo wyglądających chudzielców jest nadal więcej.

chude gwiazdy chude gwiazdy kolaż kobieta/ east news

Anja Rubik

Nasza najlepsza polska top modelka pracuje w zawodzie, w którym wiadomo ciało to jej narzędzie pracy. Dlatego też musi o nie wyjątkowo dbać. Ale czy to oznacza, że należy być, aż tak bardzo wychudzonym. Pierwsze co się rzuca w oczy, kiedy patrzymy na modelkę, to wystające kości. Patrząc na BMI modelki, która przy wzroście 179 waży 52 kg, wywnioskować można tylko, że Anja ma wręcz niedowagę, a jej ciało dawno przestało się prezentować apetycznie. Najlepszy dowodem na to są zdjęcia z wczorajszej Gali MET, gdzie Anja dumnie prezentowała swoją wystającą kość miednicy.

chude gwiazdy chude gwiazdy kolaż kobieta/ east news

Victoria Beckham

Victoria zawsze była przeraźliwe chuda, ale po urodzeniu swojej ostatniej pociechy, upragnionej córeczki Harper odnoszę wrażenie, że była Posh Spice schudła jeszcze bardziej. Może to tak zwana dieta cud, czyli spora gromadka dzieci i masa obowiązków przy nich. Również zadziwiający jest jej szybki powrót po ciąży do tak niskiej wagi. Czy to zasługa karmienia piersią, czy może ekspresowe działanie głodówki?

chude gwiazdy chude gwiazdy kolaż kobieta/ east news

Paulina Chylewska

Niestety prezenterka polskiej telewizja również znalazła się w naszym małym zestawieniu. Współprowadząca telewizję śniadaniową prezentuje się na wizji jak i poza nią bardzo chudo i niezdrowo. Również w tym przypadku padały podejrzenia o anoreksję.

chude gwiazdy chude gwiazdy kolaż kobieta/ east news

Angelina Jolie

O Angelinie od dawna mówi się, że jest przerażająco chuda, a plotkom o jej domniemanej anoreksji nie cichną. Najlepszym przykładem na zbytnie wychudzenie tej rewelacyjnej aktorki było jej pojawianie się na oskarowej nocy. Każdy zwrócił uwagę na jej przesadnie chude ręce i nogi. Podobno przyczyną tak niskiej wagi aktorki jest stosowana przez nią dieta 600 kalorii. Ale na szczęście ma się to w najbliższym czasie zmienić, gdyż jak donoszą zachodnie media, aktorka chce do swojego ślubu z Bradem Pittem przytyć 5 kilo!

chude gwiazdy chude gwiazdy kolaż kobieta/ east news

Kate Middelton

Również Kate Middleton po ślubie z księciem Williamem znacząco straciła na wadze. Było to do tego stopnia widoczne, że stało się to tematem numer jeden w Wielkiej Brytanii. A zdrowie księżnej nie schodziło z pierwszych stron angielskich gazet. Zaczęto się wręcz zastanawiać, czy księżna nie zachorowała na anoreksję.

Więcej o: