Sekrety urody Madonny - zaskakujące?

Madonna, która nieprzerwanie od ponad 30 lat dzierży berło królowej pop, obchodzi dzisiaj 54. urodziny. Dowiedzcie się, jakie sekrety stoją za jej fenomenalnym wyglądem.
Madonna Madonna Agencja Wyborcza.pl/ap/ reuters

Naturalny look

Piosenkarka na co dzień nie przesadza z makijażem. Jeżeli już się maluje to wybiera jasne, stonowane barwy. Czasem również maluje oko w stylu smokey i delikatny róż na policzki. Wszystkie te beżowo-różowe oraz złote odcienie idealnie podkreślają karnację artystki.

Madonna Madonna Agencja Wyborcza.pl/ap/ reuters

Ćwiczenia

Madonna znana jest ze swojego sumiennego podejścia do różnego rodzaju ćwiczeń. Od lat jest wielką fanką jogi i pilates, które pozwalają utrzymać jej ciało w nienagannej kondycji. Piosenkarka może pochwalić się perfekcyjnie umięśnioną i wyrzeźbioną sylwetka. Gwiazda nie zapomina również o porannym joggingu.

Madonna Madonna Agencja Wyborcza.pl/ap/ reuters

Fachowa pomoc

Cera nie lubi zmian, a trasy koncertowe to nieustające zmiany wody i klimatu. Nic więc dziwnego, że Madonna zabiera ze sobą nie tylko ulubione kosmetyki, ale również swoją prywatną opiekunkę skóry. Kosmetyczka gwiazd, Michelle Peck od kilku lat jest propagatorką infuzji tlenowej Intraceuticals. To niezwykle skuteczny zabieg odmładzający, który polega na dostarczaniu skórze substancji aktywnych za pomocą sprężonego tlenu. Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Madonna Madonna Agencja Wyborcza.pl/ap/ reuters

Bez opalania

Madonna to kolejna gwiazda, która unika promieni słonecznych, które bardzo niekorzystnie wpływają na stan naszej skóry. Dlatego też piosenkarka zawsze pod ręką ma krem z wysokim filtrem. Dzięki temu utrzymuje skórę w bardzo dobrej kondycji.

Madonna Madonna Agencja Wyborcza.pl/ap/ reuters

Nawilżanie

Piosenkarka spożywa również bardzo duże ilości wody . 1,5 litra to minimum! Oczywiście nie zapomina również o bezpośrednim odżywianiu i nawilżaniu skóry, poprzez różnego typu zabiegi kosmetyczne, peelingi i złuszczanie naskórka, a zabieg medycyny estetycznej nie są jej obce.

Więcej o: