Zęby gwiazd - największe metamorfozy

Od krzywych i lekko szarych po równe i białe jak perełki. Znanym uśmiechom brakowało kiedyś wiele do ideału. Jeśli masz zgryz, czy coś zrobić ze swoimi zębami, sprawdź, jaką robi różnicę ich korekta.
Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska Fot. YouTube, BLAWICKI PIOTR EAST NEWS

Agnieszka Chylińska

Przemiana Agnieszki Chylińskiej trwała kilka lat i objęła niemal każdy element jej ciała, w tym także uzębienie. Gdy piosenkarka zaczynała karierę miała przerwy między zębami. Założenie stałego aparatu pozwoliło na ich zlikwidowanie. Kolejnym etapem było prawdopodobnie ich wybielenie. Imponujący rezultat, konsekwencja i chęć samodoskonalenie się - w tym wypadku związanego z wyglądem.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Edyta Pazura Edyta Pazura Fot. BARTOSZ KRUPA EAST NEWS; KAPIF

Edyta Pazura

Żona Cezarego Pazury nie lubi wracać wspomnieniami do - jak sama określa - jej "słynnego zdjęcia w czerwonej kurtce". Od czasu gdy jej ówczesny wygląd został utrwalony na wieki, wiele się zmieniło. Nie zmieniło to jednak faktu, że Edyta Pazura pozostała 'ulubienicą' plotkarskich portali. Jeśli chodzi o jej zęby, to noszenie stałego aparatu przyniosło spodziewany efekt, Edyta także nauczyła się uśmiechać mniej szeroko i nie pokazywać dziąseł.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Monika Brodka Monika Brodka Fot. WOJCIECH OLSZANKA EAST NEWS

Monika Brodka

Kiedy młodziutka wokalistka trafiła w tryby showbiznesowej machiny od razu zabrali się za jej wygląd spece od urody i stylizacji. Te zabiegi dotyczyły także korekty wyglądu zębów. Po kilku perturbacjach oraz noszeniu aparatu, udało się osiągnąć idealny efekt - równych zębów.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Nicolas Cage Nicolas Cage Fot. Joyce Silverstein / Rex Features EAST NEWS; Bora Bora / PixPlanete/EAST NEWS

Nicolas Cage

Największym problemem aktora i jego zębów były zbyt małe szczęki. Stłoczone zęby stanowiły wyzwanie dla stomatologa (niektórzy dentyści takie przypadki nazywają "bałaganem w zębach"). Udało się zapanować nad całością i uzębienie aktora prezentuje się najlepiej jak się dało w tych mocno niesprzyjających warunkach.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Tom Cruise Tom Cruise Fot. Jackson Lee / Splash News/EAST NEWS; SCREEN PROD Screen Prod / Photononstop

Tom Cruise

Aktorowi Tomowi Cruise'owi daleko do typowego hollywoodzkiego uśmiechu. Jego zęby zdają się wymykać spod kontroli lubiącego perfekcjonizm gwiazdora. Kiedy Tom zaczynał karierę jego zęby żyły swoim życiem. Później zostały poskromione i wybielone, ale wciąż próbowały wywijać właścicielowi numery. Aktor ma wyraźnie zaburzoną linii pośrodkową (środek łuków wcale nie wypada na środku warg), co widać w zbliżeniach jego uśmiechu. Jeszcze pięć lat temu Cruise nosił specjalny aparat, który miał pomóc w zapanowaniu nad zębami.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Zac Efron Zac Efron Fot. Alex Turner/Splash NewsEAST NEWS; Isabelle Vautier / VISUAL Press Agency Visual Press Agency/EAST NEWS

Zac Efron

Zac Efron - będąc chłopcem - miał diastemę, która upodabniała go nieco do Goofy'ego - postaci z kreskówki. Zęby wystarczyło zsunąć i zgodnie z amerykańskimi wymogami odpowiednio je wybielić i Zac może już rozświetlać swoim uśmiechem półmrok.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Celine Dion Celine Dion Fot. GINIES EAST NEWS; ABACA/EAST NEWS

Celine Dion

Jeśli Edyta Pazura nie lubi zdjęcia w czerwonej kurtce, to Celine Dion nie znosi wczesnych lat swojej kariery. A ta przypadła na lata osiemdziesiąte, kiedy fryzury, makijaż i ubrania sprawiały, że kobiety prezentowały się w dość specyficzny sposób. Do złej fryzury, grubych brwi i ciemnych ust dodajcie jeszcze duże i niezbyt równe zęby, a otrzymacie Celine Dion sprzed laty. Piosenkarka zadbała o urodę - zaczynając od zębów. Teraz jej wygląd jest o wiele korzystniejszy.

Lubisz nasze artykuły? zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: