Operacje plastyczne nie zawsze idą źle! Tym gwiazdom wyszły na dobre

Wymienić 10 nazwisk gwiazd, które po operacjach plastycznych wyglądają jak własne karykatury? Żaden problem! Ale z przyznaniem, że niektórym modyfikacje wyszły na dobre jest już gorzej.
Kate Hudson Kate Hudson East News

Kate Hudson

Kate Hudson słynęła z naprawdę niewielkich piersi, ale twierdziła, że nie ma z tym problemu. W jednym z wywiadów powiedziała nawet, że nie chciałaby, żeby były większe, bo rozmiar mini jest dla niej najbardziej seksi. Z czasem zmieniła jednak zdanie i przeszła operację powiększenia biustu. Na szczęście nie zdecydowała się jednak na nienaturalne "balony", tylko delikatnie i zgodnie z naturalnym kształtem dodała swoim piersiom objętości. Decyzję o operacji podjęła po ciąży, która odbija się na wyglądzie każdego biustu - nawet najmniejszego.

Kate HudsonEast News

Ashlee Simpson Ashlee Simpson East News

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson w ogóle nie kryła się z tematem operacji plastycznej. Już jako nastolatka narzekała na kształt i wielkość swojego nosa. W 2006 roku zdecydowała się na zabieg usunięcia z nosa szpecącego garba. Po tej drobnej korekcie, twarz celebrytki zupełnie się zmieniła. Rysy złagodniały i nabrały właściwych proporcji.

Ashlee Simpson East News

Blake Lively Blake Lively East News

Blake Lively

Blake Lively bardzo mocno przygotowywała się do przyszłego zawodu. Wiedziała, że chce być aktorką i że niezbędne będą jej dobre proporcje twarzy. Jako nastolatka nosiła więc aparat ortodontyczny, a następnie przeszła operację zmniejszenia nosa. Niektórzy twierdzą też, że aktorka ma za sobą powiększanie piersi. A może to tylko dobrze dobrana bielizna?

Blake LivelyAgencja Gazeta

Megan Fox Megan Fox East News

Megan Fox

Megan Fox z pewnością nie ma obaw przed pójściem pod nóż. Jedną z najbardziej widocznych zmian, która zaszła w jej wyglądzie, jest smuklejszy nos. Poza jego zwężeniem, aktorka najprawdopodobniej zdecydowała się także na powiększenie biustu i podkreślenie kości policzkowych. Nie mamy jednak wątpliwości, że było warto.

Megan FoxMegan Fox

Scarlett Johansson Scarlett Johansson AP

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson uchodzi dziś za symbol seksu, a jej pełne usta i krągłości są obiektem westchnień wielu mężczyzn. U progu kariery, aktorce przeszkadzał jednak za duży i bezkształtny nos. Drobna korekta pozwoliła jednak na przywrócenie twarzy właściwych proporcji.

Scarlett JohanssonScarlett Johansson

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Plotki o nosie Jennifer Aniston krążyły w show-biznesie przez kilka lat. Wątek operacji nosa pojawił się nawet w kontekście granej przez aktorkę postaci - Rachel z serialu "Przyjaciele", która też zdecydowała się na zabieg. "Też", bo aktorka przyznała wreszcie w 2007 roku, że poddała się operacji plastycznej nosa i nie żałuje - "To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pierwszy raz spałam jak dziecko" - podkreśliła.

Jennifer AnistonJennifer Aniston

Więcej o: