Czy ten krem jest już przeterminowany? Czy w tym szamponie nie ma parabenów? Urodowe aplikacje na telefon nie tylko dla programistki

Nigdy nie wiesz, ile powinnaś tego dnia wypić jeszcze wody? A może zastanawiasz się, czy tusz do rzęs, którego używasz od dłuższego czasu, nie powinien już trafić do kosza? Teraz nie musisz zapisywać takich informacji w notesie. Możesz zainstalować na telefonie aplikacje, które zrobią to za ciebie i na dodatek poinformują cię o nowościach kosmetycznych
Good Guide Good Guide fot. materiały promocyjne

Wybierasz tylko eko kosmetyki? Wypróbuj Good Guide

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Good Guide jest aplikacją zupełnie darmową. Dzięki niej dowiesz się, czy produkt, który chcesz kupić jest zdrowy i spełnia wszystkie atesty. Nie musisz wyszukiwać tych informacji w sieci, wystarczy, że zeskanujesz telefonem kod kosmetyku.

Aplikacja poinformuje cię między innymi o tym czy był on testowany na zwierzętach, czy spełnia wymogi fair trade i czy jest odpowiedni dla twojej skóry.

IDrated IDrated fot. materiały promocyjne

Chcesz pić więcej wody? IDrated jest dla ciebie!

Aplikacja iDrated kosztuje jedynie 3,90 zł, a pozwoli zadbać ci o odpowiednie nawodnienie twojego organizmu. Wystarczy, że wprowadzisz dane, czyli swój wiek, wagę, a także informacje o pogodzie, a aplikacja policzy, ile wody mineralnej powinnaś wypić tego dnia.

Co ciekawe, poinformuje cię o dokładnych godzinach, kiedy powinnaś sięgnąć po kolejną szklankę wody.

BeautyAlert BeautyAlert fot. materiały promocyjne

Przeterminowane czy nie? Zainstaluj BeautyAlert

Każda z nas wie, że kosmetyki mają swój ściśle określony termin przydatności. O ile stosowanie balsamu do ciała po upływie tej daty nie wpłynie na naszą skórę, o tyle już używanie przeterminowanego tuszu może wysuszyć nasze oczy lub nas uczulić.

Z pewnością każdej z nas przyda się więc aplikacja, która poinformuje, kiedy konkretny kosmetyk powinien trafić do kosza. Wystarczy wprowadzić datę pierwszego użycia produktu i gotowe! Aplikacja jest darmowa.

Beautiful Me Beautiful Me fot. materiały promocyjne

Mieszana, tłusta, a może sucha? Beautiful Me wie lepiej!

Aplikacja Beautiful Me korzysta ze zdjęć, które dodajesz w mediach społecznościowych. Dzięki temu zbiera informacje na temat twojej skóry z różnych momentów życia. Informuje, jak szybko starzeje się twoja cera, a także, które kremy czy podkłady byłyby dla ciebie najlepsze.

Hair Cut Hair Cut fot. Materiały promocyjne

Hair Cast, czyli czy powinnaś dziś zakręcić loki?

Ta aplikacja to idealne rozwiązanie dla dziewczyn z niesfornymi włosami. Hair Cast korzysta z GPS-u i dzięki temu wie, jaka jest pogoda w twojej okolicy. Na tej podstawie aplikacja doradzi ci, jaka fryzura będzie dzisiaj najlepsza. Nikt przecież nie będzie kręcić loków, kiedy za chwilę może spaść deszcz.

Więcej o: