Zajęcia na których spalisz najwięcej kalorii

Ćwiczenia ćwiczeniom nie równe. Zobacz kiedy spalamy najwięcej kalorii.

Aeroboks

Zajęcia łączą w sobie cechy różnych systemów walki. Ruchy są proste, trening ma charakter zajęć cardio. Dzięki takim ćwiczeniom poprawiamy wydolność, zwinność, ukształtujemy mięśnie. Godzina aeroboksu to ok 500 kalorii mniej!

Spinning

To trening wytrzymałościowy pozwalający na modelowanie całej sylwetki (nie tylko nóg), spalanie ogromnej ilości kalorii oraz poprawiający wydolność krążeniowo-oddechową. Trening połączony z wizualizacją zapewnia jednocześnie wspaniałą zabawę. To zajęcia dla wszystkich, którzy oczekują intensywnego treningu i oderwania się od codzienności. Podczas godziny na rowerku spalisz około 600 kalorii!

Step

Intensywna forma ruchu, którą jest step powoduje utratę zbędnych kalorii (co za tym idzie i wagi), wzmacnia mięśnie nóg, ułatwia spalanie tłuszczu, usprawnia układ sercowo-naczyniowy. To trening wytrzymałościowo-siłowy, który można uatrakcyjnić ciekawymi układami ruchowymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Ćwiczenia wykonywane są w rytm dynamicznej muzyki. Doskonale poprawiają kondycję przy okazji podczas godziny zajęć pozbędziesz się ok 450 kalorii.

Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Poprzez świetną zabawę kształtuje się nasza sylwetka, poprawia kondycja oraz wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Dzięki Zumbie można spalić 700 kalorii w ciągu godziny!

Skakanka

Pół godziny intensywnych ćwiczeń na skakance to 250 kcal mniej, wzmocnione mięśnie nóg.

Więcej o: