Wzoruj się na najzgrabniejszych. Zobacz co w tym roku ćwiczą gwiazdy!

W naszej galerii jedne z najzgrabniejszych kobiety showbiznesu. Co robią, że mają tak fantastyczne figury?
Pippa Middleton wzięła udział w triatlonie Pippa Middleton wzięła udział w triatlonie REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

Pippa Middleton: triathlon

Podobno młodsza siostra księżnej Cambridge jest najzgrabniejszą Brytyjską. Tak przynajmniej uważają brytyjskie media. Co robi 27-letnia Pippa, że jej figura jest szczupła i wysportowana? Odpowiedz jest prosta. Ćwiczy i dba o zdrową dietę. Niedawno Pippa wzięła udział w triathlonie. Z niezłym wynikiem (1:27:32) przepłynęła 750 metrów, przejechała na rowerze 20 kilometrów i przebiegła 5 kilometrów. Wcześniej, przez kilka miesięcy, młoda Brytyjka intensywnie przygotowywała się do zawodów.

January Jones: pilates

Aktorka, nawet będąc w ciąży, nie rezygnuje z regularnej gimnastyki. Amerykańską prasę obiegły fotografie January jak w zaawansowanej ciąży idzie na zajęcia pilates. Pilates to ulubiona dyscyplina ciężarnych gwiazd. Nie tylko pomaga zachować mocne mięśnie i zgrabną sylwetkę, ale również wycisza i relaksuje.

Gwen Stefani Gwen Stefani Fot. Eastnews

Gwen Stefani: jogging

Gwen nawet podczas gimnastyki wygląda stylowo. Jogging uprawie gdzie tylko jest to możliwe. Ostatnio widziano ją w londyńskim parku Primose Hill. W gustownym dresie i okularach przeciwsłonecznych Aviator wyglądało świetnie. Londyńczykom spodobało się to, że gwiazda tego formatu zamiast prywatnej, ekskluzywnej siłowni, wybrała park.

Reese Witherspoon Reese Witherspoon Fot. Eastnews

Reese Witherspoon: jogging

Aktorka, jak większość mieszkańców Hollywood, uprawia jogging w dużych okularach przeciwsłonecznych i w czapeczce z daszkiem. Jednak nawet w takim kamuflażu, podobno łatwo rozpoznać, że biegnie Reese. Po pierwsze, aktorka jogginig uprawia codziennie o tej samej porze, a po drugie, trudno pomylić jej szczupłą i drobną sylwetkę z kimś innym.

Michelle Obama: skakanka

Michelle Obama mocno wspiera organizacje walczące z otyłością. Sama lansuje zdrowy tryb życia i wielokrotnie - dając dobry przykład - namawia Amerykanów do tego, aby zaczęli ćwiczyć i zadbali o zdrową dietę. Pierwsza dama jest twarzą akcji Let's Move (pol. Ruszajmy się). Sama, kiedy ma tylko wolną chwilę, skacze z córkami na skakance. Jej pięknie wyrzeźbione ramiona to nie dar natury, lecz godziny spędzone na siłowni pod wprawnym okiem trenera.

Kylie Minogue Kylie Minogue

Kylie Minogue: taniec

Australijka od lat mieszka w Wielkiej Brytanii. To tam z pasją uczęszcza do jednej z najmodniejszych szkół tańca. Drobna Kylie zamiast siłowni wybiera lekcje tańca. Tak samo ją interesuje taniec towarzyski co nowoczesny. Ważne, aby podczas tanecznych zajęć, jak najwięcej się ruszać!

Elle Macpherson: bikram joga

Modelka od lat ma tę samą zachwycającą i szczupłą sylwetkę. Zawdzięcza ją jeździe na rowerze oraz bikram jodze. Ten rodzaj jest jedną z najnowszych odmian jogi. Składa się ona z sekwencji 26 ćwiczeń hatha jogi i dwóch ćwiczeń oddechowych, które uprawia się w pomieszczeniu, w którym panuje temperatura 40°C (i 40-procentowa wilgotność powietrza). Bikram joga jest zwana gorącą jogą. Wysoka temperatura powoduje nie tylko pocenie się, ale wspiera głęboko położone mięśnie i ścięgna, które usprawniają ruchomość ciała i pomagają w oczyszczeniu organizmu.

Beyonce Beyonce fot. AP/ David Goldman / Agencja Wyborcza.pl

Beyoncé: ćwiczenia z ciężarkami

Największym atutem figury piosenkarki są jej kobiece kształty. Beyonce robi wszystko, aby ich nie utracić. Przestrzega zdrowej - ale nie odchudzającej - diety oraz regularnie gimnastykuje się. Uczęszcza na lekcje tańca oraz pod nadzorem trenera ćwiczy z ciężarkami. Dzięki temu jej mięśnie są mocne i kształtne.

Więcej o: