Bielizna do zadań specjalnych

Najnowsza kolekcja bielizny Marks & Spencer rozwiązuje mnóstwo problemów. Nie jest to jednak kwestia magii, tylko innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy do galerii.

Biustonosz powiększający piersi o 2 rozmiary

Idealne rozwiązane dla kobiet chcących powiększyć biust bez pomocy chirurga. Ten stanik robi to znakomicie i ma same plusy: jest bardzo lekki (wkład powiększający wykonany jest z  innowacyjnej, super lekkiej pianki), w różnych kolorach (biały, czarny, niebieski, różowy), a dzięki możliwości krzyżowania ramiączek nadaje się także pod sukienki i bluzki z mocno odsłoniętymi ramionami.

Wyszczuplające Body

Kształtuje sylwetkę i jest bardzo sexy, zwłaszcza to w czarnym albo cielistym wydaniu!

Biustonosz bez pleców i ramiączek

Top bez ramiączek, sukienka bez rękawów, wiązana wokół szyi, z odkrytymi plecami? Właśnie do takich strojów wymyślono biustonosz? bez pleców i bez ramiączek! Trzyma się ciała krótkimi silikonowymi skrzydełkami, które podkleja się dodatkowo specjalnymi naklejkami ( w komplecie). Dostępny w kolorze czarnym i cielistym.

Wielofunkcyjne ramiączka

Niezawodny, na każdą okazję i porę roku ? biustonosz z wielozadaniowymi ramiączkami, które można odpinać, krzyżować, tworzyć wiązania typu halter albo asymetryczne. W dodatku ma prawie nie zauważalne przezroczyste ramiączka.

Przedłużki i taśmy

Przedłużki obwodu ? idealne rozwiązanie dla kobiet w ciąży, które szybko przybierają na wadze, albo dla kogoś, komu bardzo spodobał się biustonosz trochę za mały w obwodzie. Trójrzędowa regulacja, w komplecie kolory czarny, biały i cielisty. Dwustronnie klejące taśmy wymyślono, po to, by sukienka z głębokim dekoltem lub mocno odsłoniętymi plecami pozostawała dokładnie tam, gdzie być powinna. Wystarczy przykleić je do ubrania i ciała, a żadna wpadka z przekręconym dekoltem lub odsłoniętą piersią się nie wydarzy.

Więcej o: