Najbardziej wyczekiwany bal karnawałowy w Polsce

Bal karnawałowy w strojach ślubnych - After Wedding Party 2012  zbliża się wielkimi krokami, przygotowania w toku, trwają rejestracje. Niektóre pary wybierają się na niego już po raz kolejny. Dla innych będzie to pierwsza okazja. Co to za impreza? Dlaczego warto się na nią wybrać? Oto powody, dla których lubimy After Wedding Party.
afterweddingparty.pl, Foto: Fotofaktory.pl afterweddingparty.pl, Foto: Fotofaktory.pl Foto: Fotofaktory.pl

After Wedding Party 2012

Na imprezę organizowaną przez firmę Fajne Wesele przychodzą pary, które mają ochotę ponownie założyć swoje stroje ślubne oraz udać się na spektakularny bal. W imprezie mogą wziąć udział zarówno pary, które pobrały się kilka miesięcy temu, jak i kilkanaście lat temu. Obowiązują na niej bezwzględnie stroje ślubne. To czwarta edycja balu After Wedding Party. Impreza już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w Warszawie i w całej Polsce. Odbywa się w Polsce od lutego 2009 roku i stała się wydarzeniem medialnym o ogólnokrajowym zasięgu.

After Wedding Party 2012

Bo można się przebrać... włożenie sukienki ślubnej jest zawsze przebraniem. A na After Wedding Party można dodatkowo zaszaleć. Akceptowalny poziom ekstrawagancji jest znacznie wyższy niż na większości ślubów. Widzimy, że wkładacie czerwone szpilki, robicie szalone fryzury i kupujecie nową biżuterię i bardzo nam się to podoba.

After Wedding Party 2012

Bo można bezkarnie, bez wstydu i w odpowiednio eleganckiej atmosferze zatańczyć poloneza. I mimo, że na co dzień tańczycie zupełnie do innej muzyki, to z szacunkiem i nostalgią można tu przypomnieć sobie kroki i muzykę rodem z Pana Tadeusza.

After Wedding Party 2012

Bo ZDJĘCIA z After Wedding Party to niesamowita pamiątka i doskonała zabawa. Tyle sukienek ślubnych, tylu wytwornych mężczyzn? Spektakularne zdjęcia grupowe na schodach, ale przede wszystkim indywidualne sesje zdjęciowe - ph otobooth ustawiony podczas tej imprezy wywołuje prawdziwe szaleństwo. Czasem pozujecie jak na ślubie, ale częściej puszczacie wodze fantazji i spontanicznie wygłupiacie się przed obiektywem przystojniaków z Fotofaktory. Przyjemnie się was obserwuje.

After Wedding Party 2012

Bo można się wytańczyć. To impreza, na której się tańczy, a szaleństwa parkietowe to najważniejszy punkt programu. I muzyka zawsze jest dobra. Musi. W końcu to Mocna Grupa Wodzirejów prowadzi bal. Konkursy zawsze wzbudzają dużo emocji, zawsze wymyślicie coś fajnego, zawsze pozytywnie czymś zaskoczycie, czy to w tańcu, czy odpowiadając na trudne konkursowe pytania. Z przyjemnością też odbiera się nagrody, których podczas After Wedding Party nie brakuje.

After Wedding Party 2012

W 2012 roku bal After Wedding Party odbywa się 11 i 18 lutego w Warszawie i 4 lutego w Lublinie. Więcej informacji na stronie www.afterweddingparty.pl

Więcej o: