Sekretne śluby gwiazd

Coraz więcej słychać plotek o letnich zaślubinach Jessiki Biel i Justina Timberlake'a, które w sekrecie mają się odbyć w tym roku w Europie. Czy gwiazdy wielkiego formatu rzeczywiście mają szanse na ślub w tajemnicy? Niektórym się to udało!
Daniel Craig i Rachel Weisz Daniel Craig i Rachel Weisz East News

Rachel Weisz i Daniel Craig

Wiadomość o ich ślubie była totalnym zaskoczeniem. Weisz była w wyglądającym na szczęśliwy związku z reżyserem Darrenem Aronofskym. Craig, od wielu lat związany z Satsuki Mitchell, zdecydował się nawet na oświadczyny. Kiedy Rachel i Daniel pojawili się na planie filmowym horroru ''Dom snów'', nie byli w stanie zapanować nad siłą uczucia. Szybko wzięli ślub w ogrodzie pod Nowym Jorkiem w towarzystwie czterech najbliższych sobie osób - synka aktorki, córki aktora i dwójki najbliższych przyjaciół.

David Schwimmer i jego żona Zoe Buckman David Schwimmer i jego żona Zoe Buckman AP/Evan Agostini

David Schwimmer i Zoe Buckman

Znany z serialu ''Przyjaciele'' aktor swoją przyszłą żonę poznał w Londynie. Kręcił w Wielkiej Brytanii film i podczas jednego z wieczorów trafił do restauracji Cuckoo Club, w której kelnerowała Zoe. Dziewczyna rzuciła pracę i pojechała wraz z ukochanym do Los Angeles. O ślubie, który miał miejsce w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół, świat dowiedział się cztery miesiące po fakcie. Pech chciał, że w dniu, w którym radosną nowinę przekazał prasie David Schwimmer, jego koleżanka z planu ''Przyjaciół'' Courteney Cox ogłosiła separację z mężem.

Alicia Keys i Swizz Beatz pobrali się. Alicia Keys i Swizz Beatz pobrali się. AP

Alicia Keys i Swizz Beatz

Piosenkarka i producent muzyczny skutecznie wywiedli w pole paparazzi i dziennikarzy. Mało kto przypuszczał, że Alicia Keys będzie chciała pójść do ołtarza w zaawansowanej ciąży i zdecyduje się na ślub poza Stanami Zjednoczonymi. Para do końca dementowała cień plotek dotyczących zaślubin. Ostatecznie muzycy powiedzieli sobie sakramentalne ''tak'' w prywatnej willi nad Morzem Śródziemnym. Mistrzem ceremonii był Deepak Chopra, a wśród gości znalazła się rodzina i najbliżsi przyjaciele pary.

Gisele Bundchen i Tom Brady Gisele Bundchen i Tom Brady fot. EAST NEWS

Gisele Bunchen i Tom Brady

Brazylijska modelka i amerykański sportowiec wzięli ślub w miesiąc po zaręczynach. Zaślubiny były trzymane w sekrecie, a większość gości nie zdawała sobie w ogóle sprawy, na imprezę z jakiej okazji się wybierają. Część osób myślała, że będą to chrzciny synka Brady'ego z poprzedniego związku. Ślub pary miał miejsce w położonym blisko plaży kościele w Santa Monica. Zamiast wesela para wydała niewielkie przyjęcie we własnym domu.

Jay Z i Beyonce. Jay Z i Beyonce. AP

Beyoncé i Jay-Z

Muzycy marzyli o tym, żeby ich ślub do końca pozostał tajemnicą. Niestety, kiedy każdy krok gwiazdy jest śledzony przez sforę reporterów, trudno zachować dyskrecję. Kiedy Beyoncé i Jay-Z wybrali się do ratusza po wniosek małżeński potrzebny do złożenia w urzędzie, od razu było wiadomo, że coś jest na rzeczy. Kiedy pod nowojorski apartament pary zaczęły podjeżdżać furgonetki z białymi bukietami i lichtarzami, na tarasie wybudowano namiot, było wiadomo, że to już. Goście dochowali dyskrecji, a zdjęcia z imprezy nie wyciekły do prasy. Para długo nie wypowiadała się na temat swojego małżeństwa, odmawiając komentarzy.

Penelope Cruz i Javier Bardem Penelope Cruz i Javier Bardem Forum

Penélope Cruz i Javier Bardem

Penélope Cruz i Javier Bardem poznali się w 1992 roku na planie filmu ''Jamon, Jamon''. Zanim zostali parą, a później małżeństwem, musiało upłynąć 18 lat. Aktorzy bardzo chronią swojej prywatności, dlatego będąc parą zasłaniali się przyjaźnią. Ślub wzięli podczas niewielkiej uroczystości w domu znajomych na Bahamach. Panna młoda wystąpiła w sukience zaprojektowanej przez Johna Galliano. To jedyna informacja, oprócz daty, która ujrzała światło dzienne.

Małgosia Socha nie lansuje się z mężem na salonach, nie pojawia się z nim na imprezach, nie pozują do zdjęć. Dlatego też jego obecność na premierze sztuki Małgosia Socha nie lansuje się z mężem na salonach, nie pojawia się z nim na imprezach, nie pozują do zdjęć. Dlatego też jego obecność na premierze sztuki "Zagraj to jeszcze raz, Sam" wzbudziła duże zainteresowanie. Fotoreporterzy nie pozwalali Gosi i Krzysztofowi odejść. Ładna z nich para? FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Polskie gwiazdy

W Polsce gwiazdy do swoich ślubów podchodzą na trzy sposoby. Są takie, które robią z tego publiczne show, inne nie walczą z reporterami, ale także nie ułatwiają im życia. Część polskich sław potrafi skutecznie dochować tajemnicy. Po fakcie o zmianie stanu cywilnego dowiedzieliśmy się o ślubie Małgorzaty Sochy, Magdaleny Mołek i Piotra Adamczyka.

Więcej o: