Fryzury ślubne - wzorujemy się na gwiazdach!

Fryzura ślubna musi być trwała, praktyczna i oczywiście zjawiskowa. Inspiracji do niej szukamy na czerwonym dywanie.
Alexa Chung Alexa Chung East News / kolaż lula.pl

Alexa Chung

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Alexa Chung wybrała proste, ale efektowne rozwiązanie, czyli niedbały koczek upięty nad karkiem. Uroku dodają mu dwie ozdobne spinki, które mogą nawiązywać do innych detali umieszczonych na sukni.

Emmy Rossum Emmy Rossum Kolaż kobieta.gazeta.pl

Emmy Rossum

Emmy Rossum i jej "królewska" opaska zainspirowały już zapewne dziesiątki panien młodych. Dlaczego ty także nie miałabyś spróbować? Opaska świetnie pasuje do gładkich upięć, takich jak ten koczek opleciony ciasno warkoczem. Nie zdążyłaś zapuścić wystarczająco długich włosów? Nie szkodzi, w sklepach z akcesoriami do włosów dostępne są gotowe ozdoby, np. Glitter, 109 zł.

 

GlittterGlittter

Kate Bosworth Kate Bosworth Kolaż lula.pl

Kate Bosworth

Korona z warkocza to doskonałe wyjście jeśli nie lubisz fryzur z wpadającymi na twarz kosmykami. Takie uczesanie na pewno utrzyma się przez całą noc, a w razie potrzeby wystarczy podpiąć opadające pasmo wsuwką.

Naomi Watts Naomi Watts Kolaż kobieta.gazeta.pl

Naomi Watts

Naomi Watts na ceremonii rozdania Oscarów zachwycała swoją fryzurą. Lekki bałagan z przodu to wyjście dla osób, które nie czują się komfortowo z idealnie gładko zaczesanymi włosami. To uczesanie jest lekkie, kobiece i... proste w wykonaniu.

Jennifer Garner Jennifer Garner Kolaż kobieta.gazeta.pl

Jennifer Garner

Fryzura Jennifer Garner to przede wszystkim urocze pasemka opadające wzdłuż policzków. To doskonała fryzura pod welon - nie będzie zbytnio przyciągać uwagi kiedy będziesz go miała na głowie, ale po zdjęciu obroni się ciekawą kompozycją nad karkiem.

Jessica Alba

Wybierasz opcję bez welonu? Wykorzystaj więc pomysł na fryzurę, w której wystąpiła Jessica Alba. To klasyczny kok baletnicy upięty na czubku głowy. Ciekawym rozwiązaniem jest jednak dobierany warkocz poprowadzony od karku aż do samego upięcia.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Więcej o: