Głowa łosia, żywa koza czy halka dla męża? Który prezent ślubny jest gorszy?

Państwo młodzi zazwyczaj już w tekście zaproszenia zaznaczają, że idealnym prezentem ślubnym będzie gotówka. Jednak mimo to niektórzy postanawiają się wykazać ułańską fantazją i zaskoczyć nowożeńców. Okazuje się, że najmniejszym problemem jest 7 kompletów identycznej pościeli lub kilka mikserów. Te zawsze można sprzedać. Dowiedz się, z jakimi prezentami musieli zmierzyć się internauci.
Głowa łosia z papieru Głowa łosia z papieru fot. pinterest.com

Głowa łosia

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

- W kwestii nietrafionych prezentów ślubnych chyba pobije wszystkich - co tam 10 kompletów ręczników, my dostaliśmy papierową głowę łosia! Znajoma, pewnie w ramach żartu, podarowała nam to cudo... Łoś zawisnął dzisiaj na klatce schodowej, a niech tam straszy innych. Chociaż jak już zbudujemy domek w górach to będzie jak znalazł ? zdradza jedna z internautek.

widelce widelce fot. pinterest.com

Komplet rodem z PRL-u

Zbulwersowana panna młoda pochwaliła się swoimi nietrafionym prezentem: - Dostałam kilka kompletów porcelanowych zestawów kawowych wielkości dla krasnali. Komplet sztućców w ruskiej walizce, koc tak koc akrylowy, komplet do zupy rodem ze stołówki PRL.

Modelująca halka 359 zł Modelująca halka 359 zł Triumph

Halka dla męża

- My na ślubie dostaliśmy w prezencie halkę. Zaznaczam nie operę. Często, gęsto mój małżonek droczył się, że też chce ją ubierać tylko rozmiar nie pasował ? opowiada na jednym z forów internautka.

zegar z kukułką zegar z kukułką fot. shutterstock.com

Zegar z kukułką

Internautka Isabelle zauważa, że i tak kiedyś było gorzej: - Kiedyś, w czasach socjalizmu, dostawało się po kilka zegarów z kukułką... i wszyscy się cieszyli jakoś;)

Wałek do ciasta Wałek do ciasta fot. pinterst.com

Wałek do ciasta

- My dostaliśmy tylko: 2 szybkowary i wałek do ciasta z deską z napisem "wymiar sprawiedliwości" i "ostatnia deska ratunku" ? opowiada Ivaine.

Spróbuj audiobooków - można poznawać książki i jednocześnie spacerować. Spróbuj audiobooków - można poznawać książki i jednocześnie spacerować. fot. pinterest.com

Dzieła Lenina

Forumowiczka o wdzięcznym nicku ?prezentowy koszmarek? opowiedziała o swoich prezentach: - Dla mnie najgorszym niewypałem było trzytomowe wydanie dzieł Lenina, wyrzucić się krępuję, zajmuje to cholerstwo drogocenne miejsce, a przeczytać jakoś nie mogę.

REMONT - WYMIANA SEDESU. Sella, miska podwieszana, głębokość 52 cm, szerokość 36,5 cm, Armatura, 306 zł REMONT - WYMIANA SEDESU. Sella, miska podwieszana, głębokość 52 cm, szerokość 36,5 cm, Armatura, 306 zł mat. promocyjne

Muszla klozetowa

- Wyobrażacie sobie dostać muszlę klozetową? I to nie byle jaką, bo porcelanową. Oddałam ten wyjątkowo trafiony prezent mamie, bardzo się ucieszyła, bo akurat mieli w domu remont. Maskara! ? opowiada Beata

Urocze szczeniaki Urocze szczeniaki fot. izismile.com

Szczeniak

- Byłam zdenerwowana, kiedy dostałam żywego pieska. To był prezent od przyjaciół ze studiów. Zawsze chciałam mieć zwierzę, ale mój mąż jest uczulony. Poza tym kto daje zwierzę w prezencie ślubnym?

koza koza fot. shutterstock.com

Koza

Pewna para z Ameryki zażyczyła sobie od gości jako ślubny prezent kozy. Bliżsi znajomi doskonale wiedzieli, że małżeństwo jest bardzo zaangażowane w działalność charytatywną i chodzi o wpłacanie pieniędzy na fundację, która kupuje kozy najuboższym rodzinom z krajów trzeciego świata. Inni... przyprowadzili kozy na wesele.

Więcej o: