Sukienka dla druhny na każdą kieszeń

Kto powiedziała, że sukienka dla druhny nie może być żółta lub biała? W tym sezonie wszystko dozwolone. W naszej galerii propozycje modnych sukienek dla druhny.

Romantyczna klasyka

W jasnym różu, długa, zwiewna i delikatna. Jednym słowem glamour! To wręcz idealna suknia dla druhny, która towarzyszy pannie młodej podczas ślubu latem. Sukienka na fotografii to propozycja Mango, cena około 500 złotych.

W stylu Mad Men

To propozycja dla wielbicielek klimatu lat 50-tych i serialu Mad Men. Sukienka River Island (około 220 zł) jest utrzymana w stylu vintage, inspirowana krojem sukienek z lat 50-tych.

Prostota w cenie

Najmocniejszą stroną tej sukienki jest zdecydowany kolor i prosty krój. To propozycja dla osób nie lubiących przepychu i zbędnych dodatków. Sukienka pochodzi z kolekcji Topshop, cena około 210 zł.

Biała i dziewczęca

Kto powiedział, że druhna nie może założyć białej sukienki? W tym roku wszystko jest dozwolone, pod warunkiem, że z gustem i wyczuciem. Prezentowana na zdjęciu sukienka jest dziewczęca i będzie świetnym dopełnieniem bogatej sukni panny młodej. Model sukienki pochodzi ze sklepu internetowego ASOS, kosztuje około 160 zł.

Szara, lekka, z sieciówki

Ta sukienka z sieciówki (H&M) jest dowodem na to, że nie trzeba wydawać fortuny, aby kupić ładną sukienką. Sukienka na ramiączkach w stonowanym szarym kolorze kosztuje około 150 zł.

W odważnym żonkilowym kolorze

To sukienka dla odważnej druhny. Kolor żółty powinny wybierać brunetki, blondynki rzadko dobrze prezentują się w tej barwie. Wybierając te sukienkę upewnij się, że nie przesadzisz z dodatkami i nie przyćmisz panny młodej. Niektórzy uważają, że sukienka druhny, aby odróżniała się od sukni panny młodej, powinna być w zdecydowanym kolorze. Sukienka bez ramiączek na fotografii pochodzi z popularnego sklepu internetowego ASOS i kosztuje 40 funtów czyli około 180 złotych.

Asymetryczna

Popularność asymetrycznych sukienek na jedno ramię świadczy o tym, że nie jest to moda sezonowa. Od kilku lat sukienki w tym kroju nie tylko pięknie eksponują opalone ramiona, ale cieszą się dużym powodzeniem, tak wśród gwiazd filmowych, panien młodych, jak i wśród druhen. Dla druhen, które są świadome mody i tego co ''trendy'' proponujemy sukienkę z internetowego sklepu ASOS w cenie 180 zł.

Na wesele w stylu boho

Dziewczyny ubierające się na co dzień w stylu vintage czy boho pokochają sukienkę w dwóch kolorach, z koronkowym gorsetem. Jest oryginalna i z klimatem. To sukienka, która w połączeniu z bukietem kwiatów nie pozostanie nie zauważona. Sukienka na zdjęciu pochodzi z internetowego sklepu Anthropologie, kosztuje około 980 zł.

W kolorze fuksji

Fuksja to od lat modny wśród druhen kolor. Zdecydowany, pasuje tak blondynkom jak i brunetkom. Proponowana sukienka jest nie tylko ponadczasowa, ale też niedroga. Znajdziesz ją w sklepach River Island w cenie około 200 zł.

Więcej o: