Co ćwiczą gwiazdy?

Joga i bieganie to najpopularniejsze aktywności wśród gwiazd. W naszej galerii gwiazdy podczas treningu.
jessica biel jessica biel Fot. Matt Smith/Jeff Steinberg, PacificCoastNews.com Matt Smith/Jeff Steinberg, PacificCoastNews.com/EAST NEWS

Jessica Biel

To właśnie jodze zawdzięcza smukłe i ponętne ciało. Od kilku lat regularnie uczęszcza na zajęcia. Kiedy przygotowuje się do ważnej roli i ważne jest dla niej utrzymanie ciała w dobrej kondycji - ćwiczy jeszcze więcej. Joga nie tylko pomaga jej zachować mocne mięśnie i zgrabną sylwetkę, ale również ją wycisza i relaksuje.

Heidi Klum ćwiczy jogę Heidi Klum ćwiczy jogę Kolaz Lula.pl

Heidi Klum

Ma 39 lat, ale figury można jej tylko pozazdrościć. Do niedawna stawiała głównie na systematyczny jogging. Ostatnio jednak doceniła również dobroczynne działanie jogi. By jej sylwetka zawsze była wiotka i gibka, gwiazda codziennie kilka minut poświęca na ćwiczenia rozciągające.

halle berry halle berry Fot. Zodiac / Fapian / Splash News Zodiac / Fapian / Splash News/EAST NEWS

Halle Berry

Halle nie rozstaje się z matą do ćwiczeń. Joga pomogła aktorce wrócić do formy po ciąży i zadbać o smukłą sylwetkę przed powrotem na plan. Halle ćwiczy od wielu lat. Joga to jej filozofia życia i sposób na zdrowie i kondycję.

Gwen Stefani Gwen Stefani Fot. Eastnews

Gwen Stefani

Po urodzeniu synka Kingstona, do formy pomógł wrócić jej osobisty trener Gunnar Pettersenen. Zbilansowana dieta, bogata w chude mięso ryb i proteiny oraz intensywny trening na siłowni a także codzienny jogging dały spektakularne rezultaty

Jennifer Lopez

Jennifer ostatnio zwiększyła swoje treningi. Biega teraz cztery kilometry dziennie - po pięć razy w tygodniu. Dodatkowo trzy razy w tygodniu spotyka się z jednym z najlepszych choreografów w Hollywood i ćwiczą taniec przez godzinę dziennie.

Reese Witherspoon Reese Witherspoon Fot. Eastnews

Reese Witherspoon

Regularnie biega i ćwiczy na siłowni Reese Witherspoon dobrze wie, że w jej zawodzie zgrabny wygląd i sylwetka to podstawa. Niemal każdy poranek zaczyna od joggingu.

Więcej o: