Trzymaj dietę, zmotywuj się do ćwiczeń i wytrwaj jesienią! Metoda dla opornych

W okresie wiosenno-letnim do pracy nad sobą napędza nas wizja słonecznych wakacji i upragnionego bikini. Potem jest już znacznie gorzej, a zapał wraca dopiero na kilka dni przed Nowym Rokiem. Nie musi tak być! Nie szukaj wymówek i weź się za siebie!
Fot.pixabay.com Fot.pixabay.com Jak sobie radzić z brakiem motywacji? (Fot.pixabay.com)

Jesienny kryzys

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Choć sama regularnie ćwiczę od kilku lat, jesienią zawsze przechodzę pewnego rodzaju kryzys. Z bólem serca muszę zrezygnować z uwielbianych przeze mnie treningów na świeżym powietrzu i wrócić na siłownię.

Co gorsza na siłownię wracają wszyscy, więc jest tam całkiem spory tłum i bywa, że trzeba czekać aż zwolnią się maszyny aerobowe. W dodatku, pogoda nie zachęca do wyjścia z domu, a raczej kusi, by zaszyć się pod kocem z książką i kubkiem gorącej herbaty.

Mimo tego staram się walczyć ze słabościami i być ponad tym. Jak sobie radzić z brakiem motywacji? Jak pozbyć się wymówek o braku czasu, dobrej pogody czy zróżnicowanej diety? Oto pakiet Get Slim Club, który jest odpowiedzią na Twoje usprawiedliwienia. Nie wierzysz? Dołącz do tysięcy zadowolonych ze swojej wagi Polek. Ja już go przetestowałam i choć nie byłam sceptycznie nastawiona, to naprawdę działa!

Fot.Get Slim Club Fot.Get Slim Club Get Slim Club przekonuje, że wystarczy mata do ćwiczeń, wolnych 20 minut i odrobina chęci. (Fot.Get Slim Club)

Nie lubię ćwiczyć w siłowni ani na dworze

Obalamy: Nie musisz wychodzić nawet z pokoju! Wystarczy mata do ćwiczeń, wolnych 20 minut i odrobina chęci. Treningi prowadzi dyplomowany trener razem z prezenterką Pauliną Sykut-Jeżyną. Oprócz treningów na uda, brzuch i pośladki, podpowiedzą jak efektywniej spalać tkankę tłuszczową i sprawić, by ćwiczenia były bardziej efektywne.

Zobacz: Jak bezpiecznie wzmacniać mięśnie brzucha? [PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA I RADY FIZJOTERAPEUTÓW]

Fot.Get Slim Club Fot.Get Slim Club Get Slim Club to pakiet, który jest skonstruowany tak, żebyś miała dla siebie jak najwięcej czasu. (Fot.Get Slim Club)

Brakuje mi czasu

Obalamy: Get Slim Club to pakiet, który jest skonstruowany tak, żebyś miała dla siebie jak najwięcej czasu. Codziennie otrzymasz maila ze spersonalizowaną dietą, treningiem a nawet listą zakupów na cały tydzień. Całe menu jest skonstruowane tak, żebyś nie musiała spędzać długich godzin w kuchni, a jeśli nie lubisz gotować to możesz zastąpić posiłek dodatkowym superszybkim koktajlem.

Fot.shutterstock.com Fot.shutterstock.com Chcieć to móc - jeśli tylko rozpoczniesz pracę nad sobą, szybko zobaczysz efekty.(Fot.shutterstock.com)

To na pewno nie zadziała

Obalamy: Działanie potwierdziło 100 testerek magazynu Women's Health biorących udział w programie. Wszystkie kobiety schudły w ciągu 13-tygodni łącznie 627 kg. Teraz czas na Ciebie!

Zobacz: 8 korzyści wynikających z biegania. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

Fot.pixabay.com Fot.pixabay.com Kto powiedział, że smaczne jedzenie nie może być jednocześnie zdrowe i dietetyczne? (Fot.pixabay.com)

Nie potrafię wytrwać na diecie dłużej niż tydzień

Obalamy: Potrafisz! Dieta Get Slim Club jest dobrana do Twoich preferencji. Nawet, jeśli nie spodoba Ci się dany przepis, możesz wysłać wiadomość dietetykowi, który przygotuje zamiennik potrawy albo podpowie, co zrobić żebyś przekonała się do nielubianych produktów.

Fot.shutterstock.com Fot.shutterstock.com Z Get Slim Club zawsze możesz liczyć na wsparcie w chwilach słabości.(Fot.shutterstock.com)

Mam słomiany zapał

Obalamy: Wyobraź sobie, że każdego dnia poza codzienną dietą i treningami będzie na Ciebie czekać w skrzynce mailowej kilka ciepłych słów z motywacją do działania, w tym ćwiczenia stymulujące Twoją chęć do pracy nad sobą. Zawsze możesz również skontaktować się z ekspertami Get Slim Club, wystarczy napisać na adres getslimclub@noblehealth.com.

Zobacz: 5 nowości w fitnessie, których powinnaś spróbować!

Fot.shutterstock.com Fot.shutterstock.com Naturalne składniki, jak zielona kawa, zielona herbata i papryka cayenne gwarantują efektywniejsze spalanie kalorii. (Fot.shutterstock.com)

Dieta i treningi mi nie pomogły

Obalamy: Uzupełnieniem programu dietetyczno-treningowego są suplementy diety Get Slim Line od Noble Health. Naturalne składniki, jak zielona kawa, zielona herbata i papryka cayenne gwarantują efektywniejsze spalanie kalorii, więcej energii i poskromienie apetytu na podjadanie w ciągu dnia.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Więcej o: