Kolekcja F&F Home na jesień i zimę 2015

Nowa, jesienno-zimowa kolekcja F&F Home jest romantyczna i przytulna. Styliści F&F Home w tym roku przygotowali dwie linie tematyczne. W kolekcji można znaleźć wyposażenie jadalni, kuchni, łazienki, salonu oraz sypialni.
 Fot. materiały prasowe F&F HOME

Linia Ivory

Linia Ivory to opowieść o nowoczesnej kompozycji wnętrza stworzonego do odpoczynku w wyważonych odcieniach zimowych bieli i subtelnych beży zestawionych z metalicznym blaskiem. Nakładane na siebie warstwy o różnych fakturach są kluczem do zmiany klasycznych, kwiecistych wzorów w delikatne i kobiece. Tradycyjne kształty w połączeniu z prostymi motywami kwiatów tworzą urokliwy klimat z dozą elegancji.

Fot. materiały prasowe F&F HOME

Linia Amber

Z kolei bogata w ciepłe kolory linia Amber doskonale wprowadza w klimat pięknej, złotej jesieni. Kluczem jest tu gra tkanin i deseni, która w pełni oddaje estetykę jesiennej kolekcji. Zabawne nadruki leśnych mieszkańców zachęcają do tworzenia radosnych dekoracji, a światło świec gra harmonijnie z subtelnym połyskiem ceramiki. Klimat linii zachęca do otulenia się ciepłym pledem w nasyconych barwach i odpoczynku w blasku stylowych lampionów.

Fot. materiały prasowe F&F HOME

Nowościami w tym sezonie jest także zestaw wazonów wykonanych z grubego szkła pochodzącego
z recyklingu oraz kolekcja kryształowego szkła Sommelier zaprojektowana przez ekspertów
w dziedzinie winiarstwa.

Nowościami w tym sezonie jest także zestaw wazonów wykonanych z grubego szkła pochodzącego z recyklingu oraz kolekcja kryształowego szkła Sommelier zaprojektowana przez ekspertów w dziedzinie winiarstwa.

Fot. materiały prasowe F&F HOME

Więcej o: