Nowość! Serwis SENTIMENT od Fyrklövern Pięknie nakryty stół!

Czy można wyrazić jednocześnie sentyment do pięknej porcelany, pasję do dekoracji wnętrz i uwielbienie dla pełnego przepychu ucztowania? Dzięki swojej wyjątkowej kreatywności Micael Bindenfeld - najsłynniejszy organizator przyjęć w Szwecji - z łatwością połączył wszystkie te elementy, tworząc niepowtarzalny serwis SENTIMENT, który zachwyca swoją delikatną i ponadczasową formą.
porcelanowy serwis Sentiment marki Fyrklovern porcelanowy serwis Sentiment marki Fyrklovern fot. materiały prasowe

 "Jestem miłośnikiem porcelany i pięknie udekorowanych stołów. Organizując przyjęcia, skupiam się na elegancji i jakości, ważny jest dla mnie każdy szczegół! Kiedy zostałem poproszony o zaprojektowanie porcelanowej zastawy stołowej dla Fyrklövern, nie wahałem się ani chwili.  To spełnienie moich marzeń!"- tak o swojej pracy opowiada zachwycony Micael.

porcelanowy serwis Sentiment marki Fyrklovern porcelanowy serwis Sentiment marki Fyrklovern fot. materiały prasowe

Inspiracją dla twórcy stylowej zastawy SENTIMENT był  serwis babci,  a także  biało-niebieska porcelana, którą Micael Bindenfeld  kolekcjonował podczas swoich podróży po świecie. Unikalny dekor składa się z ulubionych kwiatów Micaela, które upiększają jego ogród w Aspvik położonym w Archipelagu Sztokholmskim. Znajdują się w nim  piwonie, hortensje, maki i niezapominajki, które Anna Handell - ilustratorka i  projektantka grafiki -  w finezyjny sposób odwzorowała w pięknym dekorze, zdobiącym serwis.

Dzięki zachwycającej ponadczasowej kompozycji ciemnoniebieskich elementów zastawy z jasnymi, serwis SENTIMENT sprawia, że aranżacja stołu tchnie lekkością i świeżością. Całość wystroju dodatkowo  bogato udekorowana świeżymi kwiatami to kwintesencja oryginalnego stylu i znak rozpoznawczy  najsławniejszego w Szwecji organizatora przyjęć.

porcelanowy serwis Sentiment marki Fyrklovern porcelanowy serwis Sentiment marki Fyrklovern fot. materiały prasowe

Wieloelementowy serwis SENTIMENT jest idealny na co dzień i od święta. Aby aranżacja stołu na szczególne okazje  zyskała niepowtarzalny charakter wystarczy odważnie połączyć ciemnoniebieskie i jasne elementy zastawy z wyróżniającym się akcentem w postaci np. patery na srebrnej nóżce. Taka kompozycja zachwyca nie tylko klasycznym pięknem, ale także oryginalnością. Potwierdzeniem najwyższej jakości porcelany jest ekskluzywna sygnatura, którą opatrzony jest każdy element serwisu.