Koński ogon: hit sezonu jesienno-zimowego!

Modelki na wybiegach u większości kreatorów mody pokazały się nie tylko z długimi włosami, ale większość z nich miała włosy upięte w koński ogon. Zadbane, błyszczące, długie włosy, gładko zaczesane do góry - oto fryzura dla kobiety podążającej za trendami.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez Jennifer Lopez

Jennifer Lopez: od lat wierna jednej fryzurze

Koński ogon to klasyka fryzur. To proste i łatwe uczesanie może być fryzurą na co dzień, na ważne spotkania, a także fryzurą wieczorową. Gwiazdy wiedza o tym, że dzięki zaczesaniu włosów do góry i spięciu ich można błyskawicznie wygładzić zmarszczki na czole! Fanką końskiego ogona od lat jest piękna Jennifer Lopez, Eva Longoria, Gwen Stefani, Sandra Bullock.

Gładko na wybiegu

Kate Moss kilka dni temu pojawiła się na wybiegu w Paryżu podczas pokazu domu mody Louis Vuitton. Kolekcję zaprojektował Marc Jacobs. Moss pokazała się w niewinnej białej sukience i w gładko zaczesanych do góry włosach. Pamiętaj, zanim zaczniesz czesać się w koński ogon czy w tradycyjnego koka zrób porządek z odrostami. We fryzurach z podniesionymi do góry włosami nie ukryjesz zaniedbań w koloryzacji.

Kiedy masz dużo czasu

Jest kilka sposobów na wykonanie tej fryzury. Możesz wyprostować włosy prostownicą. Następnie gładkie włosy zwiąż za pomocą cienkiej gumki i jednym pasmem owiń gumkę, tak by ją przykryć włosami. Kiedy masz więcej czasu po umyciu włosów wetrzyj w nie piankę, potem podziel włosy na trzy partie i susz każdą oddzielnie wcześniej pryskając ją lakier. Na koniec upnij włosy w kucyk. Na fotografii modelka podczas pokazu kolekcji Jil Sander.

Kiedy się spieszysz

Zaspałaś? Nie masz czasu na modelowanie włosów? Zwiąż włosy w kucyk, lekko natapiruj, przewiąż włosy cienką, aksamitną wstążką, które jest hitem sezonu. Włosy upinaj na dowolnej wysokości, jednak nie zapominaj, że niski kucyk wymaga długiej linii szyi.

Więcej o: