7 fryzur dzięki którym będziesz wyglądać młodziej

Przedstawiamy siedem sprawdzonych fryzur, dzięki którym będziesz wyglądać lepiej i młodziej.
Cameron Diaz Cameron Diaz Kolaż kobieta.gazeta.pl

Cameron Diaz

Cameron Diaz nosi fryzurę, która pasuje każdej czterdziestolatce. W długich, prostych włosach wyglądała trochę jak nastolatka, ale zmarszczki zdradzały jej wiek. Krótka fryzura sprawia, że szyja wydaje się dłuższa, a uwaga skupiona jest na kościach policzkowych i oczach zamiast na zmarszczkach.

Elizabeth Banks Elizabeth Banks Kolaż kobieta.gazeta.pl

Elizabeth Banks

Jeśli nie masz już 20 lat zasada jest prosta - im bardziej naturalne uczesanie i kolor włosów tym lepiej. Elizabeth Banks zdecydowanie lepiej wygląda z miękkimi, miodowymi falami niż we włosach w odcieniu platynowego blondu, na dodatek zaczesanych sztywno do góry. Wszelkie ostre linie nie sprzyjają dojrzałej cerze, bo eksponują zmarszczki.

Jessica Chastain Jessica Chastain Kolaż kobieta.gazeta.pl

Jessica Chastain

Jessica Chastain ma 35 lat i jest dowodem na to, że fryzura naprawdę może zdziałać cuda. Zaczesane do góry i odsłaniające czoło włosy sprawiają, że wygląda bardzo poważnie. Zdecydowanie wolimy ją w lekkich falach. W tym przypadku też udało jej zabezpieczyć włosy przed wpadaniem na twarz w prosty sposób - wystarczy spiąć boczne pasma z tyłu głowy w ozdobny supełek.

Julianna Marguiles Julianna Marguiles Kolaż kobieta.gazeta.pl

Julianna Marguiles

Aktorka ma bardzo ciekawą urodę, ale jej rysy wymagają złagodzenia naturalnym makijażem i fryzurą. W gładko zaczesanych do tyłu włosach wygląda na 10 lat więcej niż w upięciu z pofalowanych kosmyków.

Julianna Marguiles Julianna Marguiles Kolaż kobieta.gazeta.pl

Naomi Watts

Naomi Watts jest naturalnie piękna, dlatego nie potrzebuje mocnego makijażu ani wymyślnych uczesań. Kok z lewej strony jest efektowny ale bardzo ciężki i postarzający. Zupełnie inaczej wyglądają upięte nad karkiem włosy po prawej. Najbardziej podoba nam się asymetryczny przedziałek i lekki skręt, który zmiękcza rysy twarzy.

Demi Moore Demi Moore Kolaż kobieta.gazeta.pl

Demi Moore

Włosy Demi Moore to legenda - są piękne, mocne i mają kolor, który podkreśla jej urodę. Najlepiej wyglądają po prostu rozpuszczone, ale aktorce zdarza się je upinać. Wszelkie luźne sploty i fale jej służą w przeciwieństwie do ścisłego warkocza, który (choć modny) wydaje się być zupełnie nieadekwatny do wieku gwiazdy.

Maggie Gyllenhaal Maggie Gyllenhaal Kolaż kobieta.gazeta.pl

Maggie Gyllenhaal

Uroda Maggie Gyllenhaal jest bardzo nietypowa - ma w sobie coś zarówno z dojrzałej kobiety, jak i nastolatki. Bardzo "dorosłe" fryzury niepotrzebnie ją postarzają. Zdecydowanie lepiej wygląda w prostych upięciach, jak koczek w stylu primabaleriny.

Więcej o: