Fryzury na upał - żegnajcie rozpuszczone włosy!

W upalne dni trudno wytrzymać z rozpuszczonymi włosami. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się rozmaite upięcia, sploty i wiązania - inspirujemy się gwiazdami!
Nicole Richie Nicole Richie kolaż lula.pl

Nicole Richie

Nicole Richie wybrała idealną fryzurę na letnią imprezę - kopułka z tyłu głowy wygląda elegancko i oryginalnie, a dwa oplatające ją warkocze nadają charakteru boho i luzu. Całość splątana jest z tyłu w uroczy, prosty do wykonania koczek. Praktycznie, łatwo i ładnie!

Nicole Kidman Nicole Kidman kolaż lula.pl

Nicole Kidman

Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes Nicole Kidman zachwycała fryzurami. Jedna z nich szczególnie nas zachwyciła - to rozwiany z przodu i ciasno skręcony z tyłu zawijas z cienkiego warkocza. Po prostu doskonała fryzura na lato!

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence kolaż lula.pl

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence potrafi poradzić sobie z noszeniem tzw. loba na dziesiątki różnych sposobów. Tym razem wybrała koronę z warkocza, która otacza głowę, ale pozostawia grzywkę luźną. Jeśli twoje włosy nie są na tyle długie, by wystarczyły na taki warkocz, skorzystaj z gotowca - w sklepach z biżuterią i akcesoriami do włosów bez problemu znajdziesz doczepiany warkocz z syntetycznych włosów.

Jennifer Morrison Jennifer Morrison East News

Jennifer Morrison

Jennifer Morrison wybrała zamiast warkocza modny obecnie kłosek. Jest on równie prosty do zrobienia, a znacznie bardziej efektowny - nawet w najprostszej, opadającej na ramię wersji. Więcej o tej fryzurze przeczytasz TUTAJ

January Jones January Jones kolaż lula.pl

January Jones

January Jones jest mistrzynią upięć z warkoczem w roli głównej. Tym razem jej fryzura to prawdziwy bałagan - z tyłu głowy warkocze układają się w nieregularny splot. Żeby ją stworzyć wykorzystasz sporą ilość wsuwek, ale przyznaj, efekt wart jest zachodu.

January JonesJanuary Jones

Emmy Rossum Emmy Rossum East News

Emmy Rossum

Emmy Rossum pokazuje jak latem nosić grzywkę. Do klasycznego warkocza, który opada na jedno ramię, w chłodniejsze dni można zostawić naturalnie rozpuszczoną grzywkę. W cieplejsze warto jednak upiąć ją z boku, na przykład kolorowymi wsuwkami.

Jessica Alba Jessica Alba kolaż lula.pl

Jessica Alba

Jessica Alba na Met Gala 2013 zaprezentowała idealną, letnią fryzurę dla długowłosych dziewczyn. To kok baletnicy upięty na czubku głowy, ale z niespodzianką w postaci warkocza prowadzącego od karku do samego upięcia.

Więcej o: