Skromna czy "na bogato" przystrojona? Sztuczna czy prawdziwa? Sprawdź, co świąteczna choinka mówi o tobie

Sztuczną choinkę wybierają osoby praktyczne, zwykły stroik - wrażliwe i empatyczne. Weź udział w naszej świątecznej zabawie i sprawdź, co twoja choinka mówi o tobie.
To, w jaki sposób przystrajasz choinkę, świadczy o twojej osobowości To, w jaki sposób przystrajasz choinkę, świadczy o twojej osobowości Kolaż: Redakcja; zdj: Flickr.com/Shawn; Flickr.com/Shawnkatie wheeler; Flickr.com/PROJennie Ivins Follow

Skromna czy przystrojona "na bogato"? Sztuczna czy prawdziwa? Sprawdź, co świąteczna choinka mówi o tobie

Sztuczną choinkę wybierają osoby praktyczne, zwykły stroik - wrażliwe i empatyczne. Weź udział w naszej świątecznej zabawie i sprawdź, co twoja choinka mówi o tobie.

Codzienne wybory, takie jak ubiór, wystrój mieszkania czy zakup choinki, świadczą nie tylko o naszych przyzwyczajeniach, ale również charakterze. Wybraliśmy 7 typów świątecznych drzewek i na ich podstawie dopasowaliśmy poszczególne cechy osobowości. Zobacz, czy wybrana i przystrojona przez ciebie choinka zdradza twój charakter.

Zamiast choinki - gałązki lub stroik

Cenisz sobie świąteczny klimat, jednak uważasz, że tworzą go ludzie, a nie dekoracje. Podchodzisz do życia minimalistycznie, wiedząc, że czasem mniej znaczy więcej.

Jesteś osobą wrażliwą i empatyczną. Na co dzień dbasz o ekologię, więc święta są dla ciebie kolejną okazją do zaakcentowania swoich poglądów.

Sztuczna choinka

Jesteś osobą praktyczną i bardzo dobrze zorganizowaną. Nie jesteś ckliwy/a ani sentymentalny/a.

Masz na głowie dużo obowiązków, jednak cenisz porządek i planowanie, więc zawsze na czas wywiązujesz się ze wszystkich zadań.

Choinka jest dla ciebie tak naprawdę tylko dodatkiem do świąt. Prawdopodobnie przystrajasz ją tylko z racji na naciski ze strony dzieci lub reszty rodziny.

Zorganizowany? Niewątpliwie. Choinka, którą Szymon Majewski pokazał w 2015 roku:

Bogato przystrojona

Masz ekstrawertyczną osobowość (lub chciałbyś/chciałabyś, by tak cię postrzegano). Lubisz otaczać się ludźmi, a twoje życie to jedna wielka impreza.

Swoim zachowaniem i ubiorem starasz się zwrócić na siebie uwagę oraz podkreślić swój indywidualizm. Może to być również oznaka skrywanej niepewności siebie.

"Bogata" choinka Julity Fabiszewskiej. Robi wrażenie:

choinka choinka CC BY-NC-SA 2.0 Flickr.com/Mika Ueno

Dekoracje w jednym kolorze

Jesteś osobą nowoczesną, starasz się podążać za trendami. Zwracasz uwagę na wygląd i pod tym kątem oceniasz też innych ludzi. Nie lubisz osób, które dużo mówią i mało robią, gdyż sam/a jesteś człowiekiem czynu.

Masz w sobie nutkę perfekcjonizmu i egocentryzmu, czym czasem doprowadzasz do szału najbliższych.

Jednokolorowa choinka Dody:

choinka choinka CC BY-NC 2.0 Flickr.com/Shawn

Choinka wykonana samodzielnie

Jesteś osobą twórczą i masz ogromne pokłady życiowej energii. W twojej głowie kłębi się dużo pomysłów, które systematycznie realizujesz, czym inspirujesz innych.

Ludzie lubią spędzać z tobą czas, dlatego wokół twojego świątecznego stołu gromadnie zbierają się goście: rodzina i przyjaciele.

Ekochoinka Kingi Rusin:

Samodzielnie wykonane dekoracje

Jesteś osobą sentymentalną. Cenisz tradycję oraz bliskie kontakty z rodziną i przyjaciółmi.

Masz romantyczną naturę, a we współczesnym świecie czujesz się trochę nie na miejscu. Nie masz wielu znajomych, ale ci, którzy cię otaczają, znają cię od podszewki.

Choinka Pauliny Krupińskiej. Ciekawe, czy sama uszyła ozdoby:

Więcej o: