Bal na moście

Karnawał jest jak zwierzęca dzikość wpisana w klasyczną strukturę. Jak współgranie natury i kultury. Jak pióra, futro i skóra ze zwiewnym szyfonem i falbankami. Jak ptak na Brooklyńskim moście...
Sukienka z drukowanego jedwabiu z trenem ze strusich piór (ROBERTO CAVALLI). Zamszowe kozaki (STEVEN) Sukienka z drukowanego jedwabiu z trenem ze strusich piór (ROBERTO CAVALLI). Zamszowe kozaki (STEVEN)
Szyfonowa sukienka z transparentnymi wstawkami (ROBERTO CAVALLI). Wysokie skórzane kozaki (STEVEN) Szyfonowa sukienka z transparentnymi wstawkami (ROBERTO CAVALLI). Wysokie skórzane kozaki (STEVEN)
Skórzany gorset, spódnica z szyfonu haftowanego lureksową nitką (ANGEL AYALA) Skórzany gorset, spódnica z szyfonu haftowanego lureksową nitką (ANGEL AYALA)
Jedwabna sukienka (COSTUME NATIONAL). Skórzany drukowany płaszcz na zamek błyskawiczny (ROBERTO CAVALLI). Zamszowe kozaki (STEVEN) Jedwabna sukienka (COSTUME NATIONAL). Skórzany drukowany płaszcz na zamek błyskawiczny (ROBERTO CAVALLI). Zamszowe kozaki (STEVEN)
Sukienka z drukowanego szyfonu z asymetrycznym dołem, skórzany gorsetowy pas (ANGEL AYALA). Szpilki (DAVID AARON) Sukienka z drukowanego szyfonu z asymetrycznym dołem, skórzany gorsetowy pas (ANGEL AYALA). Szpilki (DAVID AARON)
Szpilki (DAVID AARON) Szpilki (DAVID AARON)
Sukienka z elastycznej skóry z gorsetem z piór (ANGEL AYALA) Sukienka z elastycznej skóry z gorsetem z piór (ANGEL AYALA)
Więcej o: