Na te tematy lepiej nie kłam, kochanie!

Ile razy powiedziałaś dzisiaj kłamstwo lub delikatniej rzecz ujmując rozminęłaś się z prawdą? Z ostatnich badań wynika, że kłamiemy średnio do trzech razy dziennie. Są jednak pewne kwestie, w których zalecana jest szczerość.

Uczucia i seks

Orgazm, którego nie było

Udawanie orgazmu na dłuższą metę się nie sprawdzi. Kiedy seks nie kojarzy się z przyjemnością to, po pewnym czasie zaczniemy go unikać, bo będzie zbyt męczący i aktorsko wyczerpujący. Udawanie ekstazy jest dość proste, a odpowiednio zagrane trudne do wykrycia. Kogo jednak chcesz oszukać? Bo wychodzi na to, że okłamujesz samą siebie. Jeśli kochanek nie będzie widział, że seks nie jest dla ciebie satysfakcjonujący, to twoje szanse na przeżycie w łóżku uniesienia drastycznie zmaleją.

 

Związek, bez przyszłości

Jeśli już na początku znajomości czujesz, że nic z tego nie będzie, nie oszukuj drugiej osoby i nie mam siebie. Nawet jeśli wszyscy naokoło wmawiają ci, że jesteście dla siebie stworzeni, tworzycie piękną parę, a on jest chodzącym ideałem. Pewnego dnia obudzisz się z pierścionkiem zaręczynowym na palcu i poczuciem głębokiego nieszczęścia w sercu. Lepiej działać zawczasu i szybko rozwiać wszelkie nadzieje na wspólną przyszłość.

Ja też cię kocham... tak jakby

Kochasz albo nie kochasz. Oszukując zakochaną w tobie osobę nie pomagasz ani jej ani sobie. Zwłaszcza, że trąci to wyrachowaniem i interesownością. Nie krzywdź innych, deklarując swoje wzniosłe uczucia.

Zdrowie i uroda

Internetowa piękność

"Jestem filigranową brunetką o kobiecych kształtach - bardzo w stylu Salmy Hayek"... Czy w twoim przypadku rzeczywistość rozmija się z opisem umieszczanym na portalach randkowych i w miłosnej korespondencji z nigdy niewidzianym nieznajomym? Ludzie często kłamią w kwestiach dotyczących wzrostu i wagi - odpowiednio dodając i odejmując centymetrów i kilogramów. I tak w końcu zostaniesz skonfrontowana i oceniona, lepiej więc wyeliminować na początku znajomości późniejsze rozczarowania.

Tajemnicze choroby

Nie kłam lekarzowi na temat swojego zdrowia, zwłaszcza ginekologowi. Kiedy w grę wchodzi życie - nie ma miejsca na wstyd i poprawianie wizerunku. Co gorsza kłamliwe wpisy zostaną w twojej karcie i póki ich nie sprostujesz, będą funkcjonowały jako fakty.

 

Równowaga psychiczna

Jeśli masz poważne problemy zdrowotne, osoba, z którą się wiążesz ma pełne prawo się o nich dowiedzieć. Takiej samej uczciwości wymagasz przecież w rewanżu. Planując wspólną przyszłość musicie wiedzieć, na jakich fundamentach.

Życie zawodowe

Omnibus

Wypisywanie w życiorysie umiejętności, których nie posiadasz, to najprostsza droga do auto eliminacji. Pakiet Microsoft Office to nie tylko pisanie dokumentów w Wordzie, ale także skomplikowane arkusze kalkulacyjne w Excelu, których opanowanie wymaga nauki i praktyki.

Między nami prawnikami

Prawnikowi, podobnie jak lekarzowi, mówisz tylko prawdę. Podobnie przed sądem i organami państwowymi. Tu nie ma miejsca na żarty i krętactwa, bo w grę wchodzą poważne konsekwencje prawne.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: