Co mężczyźni wiedzą o okresie? "Krwi tyle, co puszka coli..." To wideo podbija internet

Wiedza mężczyzn na temat okresu jest znikoma. Ale ci panowie nie zamierzali poddać się szybko. W wideo, które staje się hitem serwisu Youtube, odpowiadają na pytania m.in. o to, jak czuje się kobieta podczas okresu. "Tu boli i nie ma ochoty na seks" - to nasza ulubiona wypowiedź. Dalej było tylko gorzej.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Jak mężczyzna wytłumaczy, czym jest okres? Serwis Hajlajt.pl postanowił to sprawdzić. Okazało się, że niektórzy panowie poradzili sobie całkiem nieźle, a inni ratowali się logiką. "Oczyszcza się, aby kobieta mogła dalej się płodzić" - proste, prawda?

Największym problemem było pytanie o ilość krwi traconej podczas okresu. Litr, puszka coli i 5 ml - rozbieżność odpowiedzi świadczyła o istnej konsternacji. Prawidłową odpowiedzią jest ok. 70 ml. To jedyna konstruktywna informacja, której dowiemy się z tego filmu. Ale przecież nie o to tu chodziło.

Wideo "Co faceci wiedzą o okresie" pojawiło się w serwisie Youtube.com dwa dni temu. Do tej pory obejrzało je już ponad 330 tys. osób. Film staje się internetowym hitem.

Brawa za odwagę należą się przede wszystkim jego bohaterom. Panowie zostali postawieni przed dość karkołomnym zadaniem. Bo jak wytłumaczyć, co czuje kobieta podczas okresu i co by było, gdyby sami musieli mierzyć się z comiesięczną przypadłością? Był śmiech, wstyd i zagmatwane wywody. Zobaczcie sami.

 
Więcej o: