Ten pan cieszy się ogrooomnym powodzeniem na Tinderze! Dlaczego?

Jak wygląda, czym się zajmuje i dlaczego tak bardzo podoba się kobietom? Andy Mizrahi z New Jersey w USA zdradza tajemnice swojej popularności i... uroku.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kogo można spodziewać się po tytule "Najseksowniejszy mężczyzna Tindera (w całym stanie New Jersey)"? - Umięśnionego przystojniaka włoskiego pochodzenia o 193 cm wzrostu, a nie mierzącego 167 cm 28-latka żydowskiego pochodzenia - śmieje się Andy Mizrahi. To on został uhonorowany tym tytułem.

- Od brwi w górę jestem przeciętniakiem, od brody w dół niskim kolesiem, ale między brodą a czołem mieści się cały mój urok, coś co sprawia, że podobam się kobietom - dodaje z uśmiechem.

A uśmiech ma jak na standardy Hollywood przystało. Kiedy się śmieje, jego zmarszczki układają się tak samo, jak te na twarzy George'a Clooneya, a zęby wprost oślepiają bielą.

 

Najlepsze na rozstanie

Żeby zrozumieć popularność Andy'ego, należy wcześniej zapoznać się z funkcjonowaniem Tindera. Jak donosi Wikipedia, jest to aplikacja randkowa wykorzystująca geolokalizację. Po ściągnięciu apki i ustawieniu zdjęć profilowych oraz podstawowych informacji możecie przeglądać profile osób, które są w podobnym wieku i w zbliżonej lokalizacji. Jeśli obydwie strony wykażą sobą zainteresowanie (przesuną zdjęcie w prawo, nie w lewo) aplikacja pokaże, że pasujecie do siebie. Po wzajemnej akceptacji można przejść do czatowania i dalszej znajomości.

Andy Mizrahi to mężczyzna, który w okolicy swojego miejsca zamieszkania (cały stan New Jesrsey) ma najwyższy współczynnik przesunięć w prawo - czytaj: podoba się paniom i to BARDZO!

Andy MizrahiAndy Mizrahi Fot. Screnn YouTube/Andy Mizrahi Fot. Screnn YouTube/Andy Mizrahi

Jak sam tłumaczy, na jego sukces składa się wiele czynników - przede wszystkim jednak fakt, że potrafi się dobrze sprzedać. Świetnie radzi sobie przed kamerą - ma na koncie wiele występów -  w tym stand upy w klubach komediowych. Prowadzi własną firmę producencką, jest pewny siebie, energetyczny i charyzmatyczny.

Andy aplikację randkową traktuje jak najprostszy sposób na umówienie się z kobietą. - Nie pójdę przecież w poniedziałkowy wieczór do baru, bo nie spotkam tam żadnej kobiety. Mizrahi jest rozwodnikiem, a Tindera ściągnął natychmiast po tym, jak sfinalizował rozwód.

Andy MizrahiAndy Mizrahi Andy Mizrahi Fot. Screnn YouTube/Andy Mizrahi

Świetny profil

Jakie ma rady dla innych użytkowników portali randkowych? Ładne, aktualne zdjęcie portretowe. Dobre zdjęcie, na którym widać całą sylwetkę. Zdjęcie, na którym pokazujecie swoje zainteresowania i wykazujecie się poczuciem humoru.

Uwaga dla kobiet: żadnych zdjęć z mężczyznami! Nieważne czy to wasz ojciec, brat, kolega gej czy były mąż.

Na zdjęciach powinniście wyglądać "gorąco". Jeśli nie wyglądajcie, zróbcie takie, na którym będziecie. Uwaga dla mężczyzn: zdjęcie z psem sprzeda każdego mężczyznę :-).

W jego przypadku zadziałało. Inni spośród 50 najseksowniejszych mężczyzn Tindera nie przebierali aż tak bardzo w środkach, pozując bez koszulki za to w garniturze... mięśniowym.

People MagazinePeople Magazine Fot. Screen People Magazine Fot. Screen People Magazine

Zobacz wideo
Więcej o: