Prezent na walentynki

Jedni walentynki obchodzą, drudzy - deklarują, że to święto jest im obojętne. Jednak upominki zawsze miło jest dostawać, szczególnie te od bliskiej osoby. I wtedy nie jest ważne, czy to jest prezent na walentynki czy coś wręczonego 14 lutego, ale... bez okazji :)

Prezent na walentynki bywa wyzwaniem. Co kupić ukochanemu, który deklaruje, że już wszystko ma? Albo gdy nie chcemy po raz setny wręczać mu zestawu do golenia? Zobaczcie nasze propozycje, może uda nam się was zainspirować.

Prezent na walentynki dla chłopaka

Chciałabyś pokazać, że ci na nim zależy, podarować coś wyjątkowego, prosto z serca? Zacznij od czegoś łatwego! Najlepszym sposobem na wyznanie miłości są wierszyki na walentynki - zmiękczą niejedno serce. Do tego urocza kartka, którą możesz zrobić sama (najprostszym sposobem będzie zgięcie sztywnej kartki w formacie A4 na pół i dorysowanie na wierzchniej części kilku serduszek), albo kupienie gotowej w sklepie.

Prezent na walentynki DIY

Jeśli masz trochę więcej czasu (i zapału) możesz własnoręcznie wykonać walentynkowy prezent dla niego. Co powiesz na poduszkę z uroczym napisem? Wystarczy, że kupisz poduszkę i pasującą do niej poszewkę i zaopatrzysz się w farby do tkanin. Jeśli zdecydujesz się jedynie na napis, spokojnie wystarczy ci jeden kolor. Możesz skorzystać także ze zwykłych farb plakatowych, ale pamiętaj, że poduszka będzie używana (przynajmniej taką mamy nadzieję), a nie byłoby fajnie, gdyby napis odcisnąłby się na policzku ukochanego. A po praniu po naszym wykonanym plakatówkami dziele nie będzie śladu.

Uroczym i prostym do zrobienia prezentem na walentynki jest także własnoręcznie ozdobiona ramka do zdjęć. Możesz zdecydować się na kilka opcji - kupić zwykłą, drewnianą ramkę i ozdobić ją wedle upodobań (np. doklejając do niej figurki ulubionych bohaterów ukochanego), albo pójść o krok dalej i udekorować większą, przestrzenną ramkę. Taka daje ci większe pole do popisu, możesz umieścić w niej wypukłe rzeczy. Mogą one tworzyć kolaż z waszymi zdjęciami, albo być ozdobą samą w sobie.

Prezent walentynkowy ze sklepu

Przed dniem zakochanych sklepy pełne są przedmiotów, które można podarować w walentynkowym prezencie. Co kupić dla niego? Wybór jest ogromny. Od standardów, czyli kosmetyków, bielizny, tematycznych koszulek, poprzez kubki i figurki z walentynkowymi nadrukami, na voucherach na różnego rodzaju atrakcje kończąc. To, jaki prezent kupimy zależy głównie od tego, jakim budżetem dysponujemy. Pamiętajmy jednak, że może i t-shirt z walentynkowym napisem podbije jego serce, ale po 14 lutego ukochany może nie chcieć go nosić. Czasem tani i z pozoru kiczowaty prezent może się spodobać o wiele bardziej (jak np. figurka na baterie słoneczne, którą można zamontować na desce rozdzielczej w samochodzie).

Prezent walentynkowy dla niego? Skrojony na miarę!

Pamiętaj, że to ty najlepiej znasz swojego ukochanego i najlepiej wiesz, co skradnie jego serce. Może ostatnio spędzacie mało czasu razem i największym prezentem będzie wieczór spędzony na leniuchowaniu? Możecie zjeść romantyczną kolację, nadrobić zaległości filmowe i... sami wiecie. A może od dawna marzy o tym, by pojeździć samochodem na torze? Albo skoczyć ze spadochronem? Prezent na walentynki nie musi być oblepiony serduszkami, najważniejsze, aby pochodził prosto z serca.

Prezent walentynkowy bez okazji

Z jednej strony nie obchodzisz walentynek, a z drugiej - ten nastrój ci się udziela. Nie chcesz kupować prezentów, ale z tyłu głowy masz te wszystkie serduszka... A może ozdobić mieszkanie? Możesz zrobić to na wiele sposobów, np.

  • zrobić girlandy z serduszek (możesz wyciąć je z grubego papieru, albo bibuły i nakleić na ozdobny sznurek);
  • stworzyć galerię waszych zdjęć - wywołaj kilkanaście fotografii i przyczep je małymi spinaczami do ozdobnego sznurka, albo kup spinacze z magnesami i zdjęcia przyczep do lodówki, albo do drzwi wejściowych do mieszkania;
  • ozdobić mieszkanie plakatami z miłosnym przesłaniem - możesz je umieścić w ramie, albo przymocować za pomocą papierowej taśmy.

Przygotowaliśmy dla was kilka wzorów plakatów do pobrania i wydruku. Będą dobrze wyglądały zarówno w formacie A4, jak i A5. Możecie także wydrukować je na grubszym papierze i wykorzystać jako kartkę walentynkową.

Wersja 1Wersja 2

Wersja 3Wersja 4

Wersja 5Wersja 6

Wersja 7Wersja 8

Wersja 9Wersja 10

Wersja 11Wersja 12

Wersja 13Wersja 14

Materialne prezenty nie są najważniejsze. Pomyśl, jak często mówisz "kocham"? Może to będzie największy podarunek?

Obejrzy wideo: Co nam dają pocałunki?

 To także może cię zainteresować:

Więcej o: