"Mój mąż nie wie, że...". Kobiety anonimowo zdradzają światu swoje największe sekrety

Każdy ma swoje sekrety - różny jest tylko ich ciężar gatunkowy i kaliber. A najlepszy sposób, żeby poradzić sobie z towarzyszącym sekretnemu życiu poczuciem winy, to... podzielić się tajemnicą z całym światem! O tym przynajmniej świadczy sukces Whisper, czyli umożliwiającej to aplikacji.

Whisper (ang. szept) to aplikacja, za pomocą której można całkowicie anonimowo upublicznić swoje tajemnice. To prawdziwa kopalnia drobnych grzeszków, a także większych i mniejszych ludzkich dramatów. Niemałą część z nich stanową wyznania zamężnych kobiet.

Fot Flickr.com/mysudbury.ca Ouisudbury CC BY 2.0

Niektóre "szepty" są zabawne, jak na przykład sekret żony zapalonego kucharza, który gotować niestety nie umie. Żona wyznaje, że jej partner nie wie, że ona szczerze nie znosi stworzonych przez niego dań. Nie chce go jednak zranić krytyką, dlatego w fałszywym zachwycie je, co mąż zaserwuje.

Fot Flickr.com/teb CC BY-NC-ND 2.0

Jak wynika z "szeptów", kobiety najczęściej zachowują dla siebie informacje dotyczące zdrowia, seksu i finansów. Niektóre nie mówią o zarobkach (wyższych niż partnera), posiadanych kontach, oszczędnościach i kartach kredytowych, inne wstydzą się wyznać, że miały aborcję, odstawiły antykoncepcję albo oglądają porno.

Są także wyznania, które dają do myślenia, np. kobiety, która gdy zaczyna być ciężko pod względem finansowym, je mniej, żeby starczyło dla dzieci. Być może sam fakt podzielenia się prawdą ma działanie terapeutyczne i pomaga w codziennym życiu.

Fot Flickr.com/george Thomas CC BY-NC-ND 2.0

Ciekawe, pod iloma z tych sekretów moglibyśmy same się podpisać.

ZOBACZ WSZYSTKIE WYZNANIA

Masz sekrety, o których nie wie partner/ka?
Więcej o: