"Moja żona nie wie, że... czasami noszę jej stringi". Największe sekrety mężów

Nigdy nie miałyśmy żadnych wątpliwości co do tego, że nasi partnerzy mają swoje tajemnice. Nie sądziłyśmy jednak, że niektóre z ich sekretów mają aż taki ciężar. Dalej nie znamy szczegółów, ale mamy już chociaż mgliste pojęcie na temat tego, co wam panowie, w głowach siedzi.

Pisałyśmy już o sekretnych wyznaniach żon. Mężatki korzystając z aplikacji Whisper całkowicie anonimowo upubliczniają swoje tajemnice.

Sekretne wyznania kobietSekretne wyznania kobiet Fot Flickr.com/teb CC BY-NC-ND 2.0 Fot Flickr.com/teb CC BY-NC-ND 2.0

Jak wynikało z "szeptów" (ang. whisper), kobiety najczęściej zachowują dla siebie informacje dotyczące zdrowia, seksu i finansów. Niektóre nie mówią o zarobkach (wyższych niż partnera), posiadanych kontach, oszczędnościach i kartach kredytowych, inne wstydzą się wyznać, że miały aborcję, odstawiły antykoncepcję albo oglądają porno.

Fot. Flickr.com/noodles and beef CC BY 2.0

Teraz wzięłyśmy na tapetę żonatych mężczyzn. Sprawa nie była taka prosta i usystematyzowana. Okazuje się, że choć to stereotyp, to mężczyźni są jednak bardziej skryci. Udało nam się jednak zebrać kilkanaście sekretów (przeszukałyśmy m.in. fora), o których nie mają pojęcia żony swoich mężów. Oto one.

ZOBACZ WSZYSTKIE WYZNANIA

Co zapamiętałeś z "50 twarzy Greya"? [QUIZ]

Akcja powieści rozgrywa się w jednym z amerykańskich miast, gdzie znajduje się m.in. siedziba firmy Christiana. Jest to: Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Masz sekrety, o których nie wie partner/ka?
Więcej o: