Facebook Dating - gigant uruchomił aplikację randkową. Czy będzie konkurencją dla Tindera?

Facebook Dating to nowa aplikacja randkowa. Dopiero co została uruchomiona, a już wszyscy wróżą, że szybko stanie się największą konkurencją dla Tindera. Na czym polega nowy portal randkowy Facebooka?
Zobacz wideo

Facebook Dating - gigant uruchomił aplikację randkową. Czy będą teraz konkurencją dla Tindera? Facebook już kilkanaście miesięcy temu (dokładnie w połowie 2018 roku) zapowiadał, ze uruchomi własny portal randkowy. No i stało się. Facebook Dating to aplikacja randkowa - nowe "dziecko" giganta wśród mediów społecznościowych. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy ten portal randkowy jest w stanie wyrosnąć na poważnego konkurenta dla niezwykle popularnego Tindera.

Facebook Dating - na czym polega?

Facebook Dating jak na razie dostępny jest tylko w wybranych miejscach. Na ten moment z aplikacji randkowej mogą korzystać jedynie użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych oraz 19 innych państw z Ameryk oraz Azji. Są to m.in.: Argentyna, Chile, Kolumbia, Kanada, Malezja, Meksyk, Paragwaj, Peru, Filipiny, Singapur, Tajlandia, Urugwaj oraz Wietnam. W Europie Facebook Dating zostanie uruchomiony na początku 2020 roku.

Aby skorzystać z aplikacji randkowej Facebook Dating, należy utworzyć swój profil randkowy. Na podstawie tego portal spróbuje dopasować i sparować ze sobą różne osoby. Podstawą takiego doboru i łączenia użytkowników mają być ich preferencje i ustawienia typu wspólne zainteresowania, aktywności, przynależności do podobnych grup oraz udział w tych samych wydarzeniach.

Facebook Dating dostępny jest tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia i pobrały najnowszą wersję aplikacji. Warto wiedzieć, że taki profil randkowy odrębny jest od dotychczasowego profilu głównego (nie jest z nim powiązany). Opcja randkowa pojawi się po prostu jako nowa karta w aplikacji mobilnej Facebooka. 

Aplikacja randkowa jest gwarancją dyskrecji, ponieważ nie pokaże ci znajomych z Facebooka. Możesz to zrobić za pomocą funkcji "secret crush", czyli "sekretne zauroczenie". Dzięki tej opcji możesz wyrazić zainteresowanie maksymalnie dziewięcioma znajomymi z Facebooka bądź też Instagrama. Aplikacja Facebook Dating nie będzie łączyła w pary znajomych, chyba że obydwoje wybiorą opcję "secret crush". Facebook zapewnia, że wszelkie informacje o aktywności randkowej nie będą pojawiać się na profilu głównym użytkownika. 

Facebook Dating - rośnie poważna konkurencja dla Tindera?

Facebook Dating to odpowiedź na Tindera, który, jak do tej pory, był najbardziej popularną na całym świecie aplikacją randkową. Ciężko przewidzieć, czy nowe dziecko Facebooka da radę wyrosnąć na poważnego konkurenta dla Tindera. Ten portal randkowy został bowiem dopiero co uruchomiony. Nowa usługa, jak zapewnia Facebook, będzie bezpłatna. 

Więcej o: