18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Co zrobić, żeby mieć udane życie seksualne? Poznaj przepis na dobry seks

Seks - chcesz jeszcze więcej, jeszcze lepiej i jeszcze bardziej intensywnie? Podpowiadamy, co zrobić, aby mieć udane życie seksualne. W naszym tekście poznasz też siedem pozycji seksualnych, które są idealne właśnie dla kobiet.
Zobacz wideo

Seks pełni w naszym życiu bardzo ważną rolę. Co zatem zrobić, aby mieć jakie najbardziej udane życie seksualne i czerpać z niego jak najwięcej przyjemności? Podpowiadamy.

Co zrobić, żeby twój seks był lepszy? Uprawiaj więcej sportu

Seks - chcesz jeszcze więcej i jeszcze lepiej? Zacznij zatem ćwiczyć. Regularny wysiłek fizyczny ma bowiem bardzo dobry wpływ nie tylko na nasz wygląd i zdrowie, ale również na jakoś życia seksualnego. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Regularne ćwiczenia aerobowe korzystnie wpływają na serce i cały układ krwionośny. Dzięki nim krew lepiej i sprawniej przepływa w całym ciele. Dotyczy to również ukrwienia organów płciowych. Sprawny przepływ krwi przekłada się na jakość pożycia i satysfakcję z życia seksualnego. W jaki sposób? U kobiet wpływa na lepsze nawilżenie narządów płciowych oraz na ich większą wrażliwość na stymulację. U mężczyzn zaś na sprawniejszą erekcję.

Eksperci zalecają minimum 150 minut ćwiczeń tygodniowo o umiarkowanej intensywności bądź też 75 minut intensywnej aktywności. Jako przykład podają szybki spacer, jazdę na rowerze, bieganie, grę w koszykówkę oraz w piłkę nożną. 

Lepszy seks to szczerość i brak nudy

Podstawą w udanym życiu seksualnym są dwie rzeczy. Po pierwsze, obie strony powinny otwarcie i szczerze mówić o swoich potrzebach, preferencjach, jak również o lękach oraz obawach. To podstawa udanego życia seksualnego. Po drugie, nuda i monotonia to dwaj najwięksi wrogowie dobrego seksu. Zaskakujcie się, próbujcie nowych rzeczy. Co powiecie na szybki numerek w innym niż zazwyczaj miejscu? Poznajcie dziewięć pozycji seksualnych idealnych do spontanicznego seksu.

Lepszy seks - pozycje seksualne, które lubią kobiety

Wybraliśmy siedem pozycji seksualnych, które lubią kobiety. Pozwalają na ogromną bliskość z partnerem, intensywne doznania, możliwość pieszczot łechtaczki bądź przedniej ściany pochwy, wraz ze słynnym punktem G.

1. pozycja seksualna: klasyczna (misjonarska),

2. pozycja seksualna tylna (z oparciem),

3. pozycja seksualna na jeźdźca,

4. pozycja seksualna: łyżeczki,

5. pozycja seksualna jeździec tyłem (inaczej),

6. pozycja seksualna: pająk,

7. pozycja seksualna: proste nachylenie.

Więcej informacji na temat poszczególnych pozycji seksualnych znajdziecie TUTAJ.

Więcej o: