18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

5 pozycji seksualnych, o których mogłaś nie wiedzieć. Nietypowe sposoby na doznanie rozkoszy.

Odnosisz wrażenie, że najwyższy czas na coś nowego w waszej sypialni? Oto pozycje seksualne, których mogłaś nie znać, a które z pewnością rozbudzą w was ogień i zapewnią prawdziwą rozkosz. Koniecznie wypróbuj je ze swoim partnerem.
Zobacz wideo

Pozycja seksualna 71

Jest to intrygująca alternatywa dla popularnej pozycji seksualnej 69. W pozycji 71 oboje stoicie prosto. Stań tyłem do swojego partnera i delikatnie pochyl się do przodu. Następnie oprzyj się dłońmi o ścianę, dzięki czemu zapewnicie sobie stabilność.

Pozycja seksualna bogini

Twój partner siedzi wygodnie na podłodze lub łóżku z nogami wyciągniętymi przed siebie, ty natomiast oplatasz go swoimi nogami w pasie. Ta pozycja jest idealna dla romantyków, gdyż kochając się, możecie patrzeć sobie w oczy. Proste, ale niezwykle zmysłowe!

Pozycja seksualna na motyla

To pozycja seksualna, w której panowie są stronami dominującymi. Ty leżysz na plecach z rozchylonymi nogami, uniesionymi do góry. Mężczyzna natomiast klęka przed tobą, opierając ciężar ciała na łydkach i podtrzymując twoje uda. 

Pozycja seksualna łuk triumfalny

Partner siedzi na łóżku z nogami wyciągniętymi przed siebie. Podejdź i usiądź na nim w siadzie klęcznym. Następnie odchyl się do tyłu, uważając, żeby nie nadwyrężyć mięśni pleców. Połóż głowę pomiędzy nogami partnera, a wyciągniętymi dłońmi chwyć go za kostki lub stopy. Teraz zabawa się zaczyna!

Pozycja seksualna miłosny trójkąt

Połóż się na plecach na podłodze albo na łóżku i wyciągnij wyprostowaną lewą nogę w górę. Prawą nogę odchyl jak najdalej w bok tak, żeby znalazła się pod kątem dziewięćdziesięciu stopni w stosunku do tułowia. Prawą ręką chwyć się za prawe kolano - wówczas twój bok, prawa noga i prawe ramię utworzą trójkąt. Partner natomiast klęka przy twoich biodrach i wchodzi w ciebie.

Zobacz także: Siedem pozycji seksualnych, które lubią kobiety

Więcej o: